Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XGD3 hry


Recommended Posts

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ahoj lidi.

Prosím o radu.Vypálil jsem GOW 3 jednou s LayerBreak=2133520 ..... při vypalování vyskočila nějaká chyba,dal jsem pokračovat a vypálilo se to.Dvd se spusti ale když to má skočit do hlavního menu tak je jen tma a nic-----musím ho natvrdo vypnout.Podruhé jsem ho vypalil s LayerBreak=2086912 bylo to bez chyb a hra jde i do menu ale když ji spustím tak je tam pozadi GOW 3 kde se mění rady pro hrače a kolečko načítaní se točí.Mechanika se po chvilce přestane točit ale hra se nespustí.Do dashboardu se dostanu v poho.Můžete mi poradit co je špatně?

Flash LT+ 2.0 mám.Vypaleno na starší vypalovačce LG (pálím na ní vše i games na xbox).Hra je to tato : Gears_of_War_3_READNFO_XGD3_0800_USA_RF-XBOX360-RRoD

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo,ale ta hra ma zabrat 3/4 roku takze nez dohrajes 1cd tak to bude celkem dlouho :)

Hele ty prde co tady radis kdyz vubec nevis o vem mluvis???? Ty jsi Forzu 3 ani nehral,jinak bys vedel ze ve ctverce je to uplne stejne s tim kopirovanim CD1 a CD2 jako v trojce. Co jsi tu odpovedel Trolikovi neni vubec pravda.Proste kdyz nemas nainstalovany CD2 tak prijdes o hodne trati a hodne aut v cele hre a vubec to nefunguje jak pises ze ti to v polovine hry napise at vlozis CD2.Chci ti poradit, ze kdyz si necim nejsi jiste a nebo kdyz to nevis tak neodpovidej ze je to tak nebo jinak kdyz jsi tu hru v zivote nehral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ty prde co tady radis kdyz vubec nevis o vem mluvis???? Ty jsi Forzu 3 ani nehral,jinak bys vedel ze ve ctverce je to uplne stejne s tim kopirovanim CD1 a CD2 jako v trojce. Co jsi tu odpovedel Trolikovi neni vubec pravda.Proste kdyz nemas nainstalovany CD2 tak prijdes o hodne trati a hodne aut v cele hre a vubec to nefunguje jak pises ze ti to v polovine hry napise at vlozis CD2.Chci ti poradit, ze kdyz si necim nejsi jiste a nebo kdyz to nevis tak neodpovidej ze je to tak nebo jinak kdyz jsi tu hru v zivote nehral.

Toho prda si laskavě odpust, a nehral ?? podivej se do podpisu a na moje hry co jsem hral ty drzoune!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufam ze Battlefield 3 a COD MW3 budou patrit mezi ty hry XGD3 ktere pojedou stejne jako vsechny ostatni.Snad nebudou vyjimkou jako farza :-(

Taky doufám ale pro mě je teď hlavní priorita Batman :) Nevíš jestli mám toho Batmana po stažení projet přes abx nebo něco nebo tahle nová ochrana se vůbec nekontroluje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze abgx jeste formaty xgd3 kontrolovat neumi.Zkousel jsem tam ve formatu xgd3 jen forzu4 a driver san francisco a psalo to neco ze to nepodporuje nebo tak nejak.Ale doporucuje se opravdu palit v posledni dobe jen na verbatimy a to rychlosti 2,4x. Bude na tom neco pravdiveho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze abgx jeste formaty xgd3 kontrolovat neumi.Zkousel jsem tam ve formatu xgd3 jen forzu4 a driver san francisco a psalo to neco ze to nepodporuje nebo tak nejak.Ale doporucuje se opravdu palit v posledni dobe jen na verbatimy a to rychlosti 2,4x. Bude na tom neco pravdiveho.

JJ to dělám i tak, tak doufám že nedostanu BAN :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ty prde co tady radis kdyz vubec nevis o vem mluvis???? Ty jsi Forzu 3 ani nehral,jinak bys vedel ze ve ctverce je to uplne stejne s tim kopirovanim CD1 a CD2 jako v trojce. Co jsi tu odpovedel Trolikovi neni vubec pravda.Proste kdyz nemas nainstalovany CD2 tak prijdes o hodne trati a hodne aut v cele hre a vubec to nefunguje jak pises ze ti to v polovine hry napise at vlozis CD2.Chci ti poradit, ze kdyz si necim nejsi jiste a nebo kdyz to nevis tak neodpovidej ze je to tak nebo jinak kdyz jsi tu hru v zivote nehral.

Sorry ted mi to došlo,myslel jsem že když dohraješ jeden disk ,tak to bude vyžadovat druhý jako u ostatních her, F3 jsem nikdy neinstaloval druhy disk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu