Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XGD3 hry


Recommended Posts

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Přejmenuj soubor na textový (.txt) a pak jej uprav, zde máš příklad:

LayerBreak=2133520

IMAGE1.iso

zalomení vrstvy (layerbreak), řádek pod tím je název souboru, tak ho pojmenuj stejně, jak je pojmenováno tvé .iso, které chceš vypálit. Po úpravě soubor přejmenuj zpátky (.dvd).

DONE !

p.s. zalomení vrstvy jde taky nastavit přímo ve vypalovacím programu, poté je možné vypalovat rovnou .iso, bez souboru .dvd

edit: pro XGD3 použij layerbreak: 2133520

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Chci se zeptat,po vydání nové verze abgx360,bude také nutné hru přeinstalovat?Nebo bude stačit jen zkontrolovat a vypálit znovu a to dříve než se aktualizuje na dashboard 2.0.14686.0

Všechny XGD3 hry, který prozatím vyšly a jsou ripnutý firmwarem 0800v3 by měly být bez problémů. Když je projedeš v abgx, všechny by mělo být zeleně a žádný opětovný vypalování nebude třeba. To se změni až s novým updatem dashboardu, kde se bude měnit dae tabulka a bude třeba všechny hry projet abgx, nechat je v něm patchnout, a znovu vypálit.

ahoj, většina xgd3 her nemají .dvd soubor, mohl by někdo poradit jak ho správně vytvořit? díky

Odkud stahuješ? Já zatím nenarazil na XGD3 hru, který by u sebe neměla .dvd soubor.

Každopádně udělej textový soubor s tímto obsahem:

LayerBreak=2133520
[jméno iso souboru].iso

a ulož ho do stejné složky, jako máš iso, pod názvem [jméno iso souboru].dvd

edit: layerbrake 1913760 je pro XGD2 hry, pro XGD3 hry je právě 2133520

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo dík, ale když jsem přesně tohle udělal u LOTR war in the north a u gears 3, tak se mi hra po spuštění vrátila do dashboardu a nešlo to, jinak stahuju na piratebay

Nestahuj z torrentů, to zaprvé. Klidně jsi mohl mít verzi pro ODE, kterou nerozjedeš. Koukni na xbox360iso.com, tam máš jistotu, že když je u hry napsané že je ripnutá 0800 firmwarem a jede na LT+ 2.0, tak to tak opravdu bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvažuji o stáhnutí asasina revelations, ale hlavně pro účely hraní na live, je zde velké nebezpečí s tou xgd3? mám flag, takže mě spíš zajímá, jestli mě náhodou nemůžou automaticky zabanovat, jak začnu hrát toho asasina

a ještě by mě zajímalo, když po vypálení jiné hry-xgd 2 na lt 2.0 mi v xboxu chvíli zobrazuje reading a pak jen možnost open tray? je špatné iso? nebo špatně vypálené?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvažuji o stáhnutí asasina revelations, ale hlavně pro účely hraní na live, je zde velké nebezpečí s tou xgd3? mám flag, takže mě spíš zajímá, jestli mě náhodou nemůžou automaticky zabanovat, jak začnu hrát toho asasina

a ještě by mě zajímalo, když po vypálení jiné hry-xgd 2 na lt 2.0 mi v xboxu chvíli zobrazuje reading a pak jen možnost open tray? je špatné iso? nebo špatně vypálené?

Jestli máš flag, tak ban dostaneš až při banovací vlně. Alespoň tak to doteď bylo a nemyslím, že je důvod, aby to dělali jinak. Takže si klidně nový Assasins Creed stáhni a hraj dle libosti, nemáš co ztratit. Jen doporučuju prodlužovat si gold vždy jen na měsíc :)

A u té XGD2 hry, kontroloval jsi ji v abgx? Jestli jo a objevuje se ti open tray, tak je buď hra špatně vypálená, nebo ti začíná odcházet mechanika v xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha tak právě jsem to projel kontrolou abgx a muselo to stáhnout nějaké autofixy, takže předpokládám, že hra byla vadná..... já už jsem to nedával na kontrolu, protože jsem už totálně mimo z té ochrany xgd3, jedná hra ji má, druhá zase nee... (jen by mě zajímalo, jestli když to teď opravilo pár věcí těmi autofixy, tak můžu teď hru vypálit znovu, pojede už?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc gold na mesic dostane ban jen na xko ne na ucet ne?

To je pravda, ale nepředpokládal jsem, že si hned zaběhne do krámu koupit novej xbox.

aha tak právě jsem to projel kontrolou abgx a muselo to stáhnout nějaké autofixy, takže předpokládám, že hra byla vadná..... já už jsem to nedával na kontrolu, protože jsem už totálně mimo z té ochrany xgd3, jedná hra ji má, druhá zase nee... (jen by mě zajímalo, jestli když to teď opravilo pár věcí těmi autofixy, tak můžu teď hru vypálit znovu, pojede už?)

Jestli už je hra v abgx v pořádku, tak by měla být už funkční a jestli ti ani teď nepojede, tak bude chyba v mechanice xboxu, ale to se snad nestane. Snad už brzo bude nová verze abgx, která bude kontrolovat i XGD3, do té doby v tom holt člověk musí mít trochu přehled.

Čau chci se zeptat jak poznám že mám flag? :-)

Můžeš zkusit program xval http://xbox360.rocknroll.sk/?p=245 . Ale už to není spolehlivý způsob poznání flagu. Když ti to ukáže, že flag nemáš, tak to na 100% neznamená, že ho opravdu nemáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při banovací vlně se akorát uloží záznam do databáze microsoftu, pro to člověk nemusí být online (všechny flagy a další údaje odesílá xbox microsoftu při připojení a ten si je potom pamatuje). Takže jak se po tom chce člověk kdykoliv připojit, tak mu to kvůli tomu záznamu není dovoleno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lépe řečeno, nebyl flag na samotné konzoli. Ale s největší pravděpodobností byly flagy na straně MS, ty ovšem nemá nikdo šanci zjistit.

Nejspíš to tenkrát probíhalo nasledovně: celý rok shromažďovali data a označovali si konzole (tedy flag, nebo blacklist, chceš-li) které potom ve vlně zabanovali najednou. Pokud by to tak nebylo, stačilo by se odpojit nějakou dobu před banem a připojit se až po něm. A to v té době určitě nepomohlo, klidně někdo nehrál půl roku a ban nakonec dostal stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu