Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XGD3 hry


Recommended Posts

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Děkuju budu to sledovat. :)

Ted jsem tady procházel forum a trochu jsem se pídil po tom JTAGu http://console-forum.net/tema/78742-xbreboot chápu to správně že to co je tady popisováno je alternativní cesta jak spouštět nové hry tedy XGD3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju budu to sledovat. :)Ted jsem tady procházel forum a trochu jsem se pídil po tom JTAGu http://console-forum.net/tema/78742-xbreboot chápu to správně že to co je tady popisováno je alternativní cesta jak spouštět nové hry tedy XGD3?

Ano na Jtag se spustí , ale xboxů na kterém jde udělat je málo . Už ale bude tento způsob který je také jako Jtag :

http://www.flashxbox.sk/reset-glitch-hack-jtag-exploit-gligli-tiros-xc2c64a-cpld-xilinxs-xecuter-coolrunner-ii-maximus-stinger-x360glitchip/#clanok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, ano jsem to opět já a moje zbytečné otázky. :D Ale tentokrát jsem trochu víc přemýšlel a víc četl ... :) Chápu to správně, že prostě hry jako takové, které se ted začali objevovat např. Warhammer Space Marine atd. jsou moc velký 8 Gb a nedají se vypálit na normální DVD R DL a proto se musí předělat v programu Xbox Backup Reboot nebo jak se to jmenuje a to vytvoří soubor, který lze vypálit na DVD R DL. Moje otázka je ty hry co tedka vychází tak ty budou mít taky nějaký Wave? Nebo je to prostě XGD3? Já totiž všechny dnešní hry co vyšly jsem pomocí 360WavesPatcheru předělával (Deus Ex HR, atd.) tak mě napadlo, že by to pomocí toho třeba taky šlo ne? Protože kdyby jo tak tím pádem bych si nemusel nechávat předělávat Xko na nový fw.Je to pouze můj nápad prosím nebudte za to na mě zlý. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice už je to tu několikrát napsané, ale zkusíme to znovu. XGD3 není ochrana, ale jiný formát ukládání dat na DVD pro lepší využití místa. Tedy jedná se o nový způsob komprese dat na DVD disku, nikoliv o zvětšení kapacity DVD disku. S tím je spojený update DB 13599 který do xboxu nahrál podporu tohoto formátu a umožnil mu tak, aby zhuštěnou formu dat přečetl a dokázal přitom pružně reagovat na vývoj ve hře. Mechanika xboxu musí data z DVD disku číst tak rychle, aby se hra stačila nahrávat do paměti RAM, které je pouze 512MB a pokud by byla komprese moc vysoká mechanika a CPU by nestíhaly obsah rychle rozbalovat a nahrávat do RAM a hra by se sekala.

Co se týče ochrany WAVE ta zůstává stejná, lépe řečeno vyvíjí se pořád stejným způsobem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo zrovna jsem si chtěl opět pořídit ixko jelikož novej cfw na ps3 se nějak nechce dostavit a koukam že xbox360 má stejnej problém a nový hry taky nemakaj :(

Snad LT+2.0 vyjde do konce října..co myslíte?

Nikdo nic nemyslí a ani to nevymyslí :D Jakýkoliv otázky na čas jsou zbytečný, nikdo ti na ně nedá odpověď. Nezbývá než čekat, naštěstí je spousta dalších her, který teď já osobně hodlám hrát, než vyjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Já osobně tu mám rozehraných spoustu pecek, které bych snad nedohrál a to by mě mrzelo, mám na to pohodu a čas. Myslím, že většina to tu má podobné! Těch her je vážně fůra :cheesygrin: Takže naštěstí žádná velká tragedie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novinka!

Na twitteru TeamJungle se objevilo:

Successful testing of LT 2.0 with new LT-MAX feature for DVD+R DL. XGD3 ixtreme isos playing fine from DVD+R DL disc and/or install to HD

(Zkratka LT-MAX znamená maximum capacity)

Volně přeloženo, úspěšně se podařilo s LT 2.0 spustit hry ve formátu XGD3 z DVD+R DL médií.

Znamená to, že už funguje ripovací firmware (to už ale víme chvíli), vypalovací program i nový CFW. Teď bude nejspíš probíhat testování a mohli by jsme se toho i relativně brzo dočkat :) Takže XGD3 bylo poraženo!

Podle c4eva stačí běžná media a běžné vypalovačky k vypalování XGD3 her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to ani tak nesere , až výjde ten officialní dasch updatnu na verzy která se podobá Win 7 mob a začnu s originalama :D... mam xko 2roky a k tomu asi 20her nemusím mít každou kktinu co výjde a má v hodnocení 7 z 10 ... většina pak stejně sklame ... už sem asi na hraní her starý že mě to tak nebere .. jediný na co se těším je Battle 3 MP a to pojedu jednoznačně Origo ... protože hry od EA mají Online Pass

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu