Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chtěl bych prodat Xbox 360


Tunings

Recommended Posts

Všechny zdravím,chtěl bych prodat svůj Xbox 360 Elite HDD 120GB černá verze .Flash netuším jaký má,ale zřejmě LT+nebo jak to je:-),ale bere mi hry s ochranou AP25 a 11 wawe.Je k němu bezdrátový černý ovladač+kabel,který nabíjí tu baterii v ovladači a ještě pouzdro díky němuž můžete dát do ovladače 2 tužkové baterie.Dashoboard je tam 2.0.12625.0 Mám k němu origo krabici+návody atd... Je k němu kvalitní HDMI kabel,stál mě 600Kč.A ještě mám k němu Kinect,který jsem kupoval 13.6.2011-Fakturu mám+hru Kinect adventures.Prodal bych to komplet,zvlášt bez kinectu ne.Xbox je v perfektním stavu,žádný škrábance atd... Vůbec se nepřehřívá!! Chtěl bych vědět jakou cenu přibližně má.Jde o to,že se mi vysypalo auto byl jsem nucen ho prodat na díly a chci si koupit jiný a peníze za xko by se mi prostě hodily.Ještě mám PS3 a brzy mi dojde NHL 12,tak mě to bude stačit,stejně ani nemám na hraní čas,ale nejsem zas tak zoufalej abych byl ochoten jít něak moc pod cenu.Za kolik myslíte,že by se dal prodat? Já si teda osobně myslím,že tak těch 7000Kč by mohl mít cenu.Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu