Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Výkon Xbox-u


Mathers

Otázka

Zdravím,

chci si koupit konzoli box 360 pod tou záminkou že už budu moct pařit pořádný hry na nejvyšší požadavky, ale trochu jsem se na tím zasekl když jsem si přečetl touhle téma (Podobnou otázku jsem měl už dávno). Takže se ptám když si pořídím Xbox tak se dají hry hrát na "plné" požadavky (Je v nastavení možnost nižších požadavků?) ? ( Kámoš mi něco takovýho řikal o PS2).... Je pravda že Xbox konzole jsou "zastaralé" a tudíš "nestíhájí" takový grafický výkon jako je třeba například u hry Crysis 2 ( Low FPS..) ?. Mě by to ani moc neudivovalo kdyby konzole už nestačili takového výkonu s 100fps protože když cenu porovnám s PC ( Samozřejmě že PC a Konzole se liší) ale když to tak porovnám tak pořádná grafická karta stojí 1/3,1/2 konzole. No nevim moc by mě to sklamalo řikal jsem si že si našetřím na konzoli a že budu hrát hry třeba jako Mafia 2... ale pokud konzole výkonově stíhá jenom tak na 50fps ( Třeba u Crysis 2, Mafie 2), tak na to se můžu vykašlat. Byl bych moc vděčný za vaše názory a rady ... děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

50 fps? To je dobré. Většina her jede ve 30 fps, pouze nějaké jsou v 60 fps. 50, 100 fps se nehodí kvůli televizím.

Pokud chceš "pařit pořádné hry na nejvyšší požadavky", směruj svoje touhy raději na PC. Přeci jen, na pořádné sestavě (která už dnes ani není zase TAK drahá), hry vypadají prostě lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
50 fps? To je dobré. Většina her jede ve 30 fps, pouze nějaké jsou v 60 fps. 50, 100 fps se nehodí kvůli televizím.

Pokud chceš "pařit pořádné hry na nejvyšší požadavky", směruj svoje touhy raději na PC. Přeci jen, na pořádné sestavě (která už dnes ani není zase TAK drahá), hry vypadají prostě lépe.

A jak je to s HardWare upgrade Xboxu ? Myslím tím dá se do xboxu dokoupit RAM, CPU, výměna grafický karty ? Jinak doufal jsem že Konzole budou ty lepší "hračky" na hry když je to určený na hry ( Dík za odpověd).

Většina her jede ve 30 fps.

Lol s takovýdle FPS jedu na Notebooku s integrovanou 256mb Grafárnout :D ( né trochu kecám 20... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A jak je to s HardWare upgrade Xboxu ? Myslím tím dá se do xboxu dokoupit RAM, CPU, výměna grafický karty ? Jinak doufal jsem že Konzole budou ty lepší "hračky" na hry když je to určený na hry ( Dík za odpověd).

Lol s takovýdle FPS jedu na Notebooku s integrovanou 256mb Grafárnout :D ( né trochu kecám 20... )

Ne žádný upgrade nejde.

To je sice pravda, ale je rozdíl mezi konzolí a PC/NTB. Vem si HW xka není až na tak skvělé úrovni, ale nové hry rozjede v 30FPS v HD rozlišení, což je velmi dobré. Kdyby si chtěl hrát na PC sestavě s 3jádrem, 512RAM/GPU tak dneska nepochodíš .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nezlob se na me, ale garantuju ti ze kdybych ti ukazal crysis 2 na pc se 60 fps a na xku s 50 fps (stejne detaily) tak nepoznas rozdil, crysis 2 jsem hral jak na kopu (max) tak na xku, a ani vuci xku nemam zadny extra vyhrady on xbox totiz vseobecne moc netrpi propady fps (najdou se i vyjimky), je to o tom co preferujes, konzole jsou pohodlne (vlozis dvd a hhrajes), z pc vytahnes urcite vic, ale obcas musis behat po netu a resit proc zrovna tobe to nejde... Nemusis resit detaily a jede to... Pc muze nabidnout vic, ale na ukor pohodlnosti... Je to jen na tobe co zvolis :) a taky zalezi co pozadujes, pokud cekas 200 fps u her tak na to rovnou zapomen

Ps: redakce na matherse... Nejde mi tu z nejakeho duvodu quete

V tuto chvili da pc za 12k vetsi vykon jak x360, zivotnost xka uz taky nebude nijak extremne dloiha ale par let tu este pobude :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ty asi nevíš, co jsou to konzole, že ne? :D Jak píšeš, konzole jsou na hry, proto se právě nemusíš obtěžovat s takovýma kravinama, jako dokupování RAMek, výměna grafické karty atd. Prostě když vyjde hra na xbox, tak ti jede a jenom hraješ (nemusíš se starat o požadavky). Nic měnit nejde. A všechny hry jedou plynule (až na pár málo vyjímek, kdy v určité části hry se něco trochu zpomalí, například, když je na scéně moc nepřátel).

Hry na xbox momentálně nevypadají tak dobře, jako na PC, ale nevypadají ani špatně, ale jestli jsi ten druh člověka, kterýmu jde jen o grafiku a ne o hratelnost, tak to s konzolema ani nezkoušej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
je to o tom co preferujes, konzole jsou pohodlne (vlozis dvd a hhrajes), z pc vytahnes urcite vic, ale obcas musis behat po netu a resit proc zrovna tobe to nejde... Nemusis resit detaily a jede to... Pc muze nabidnout vic, ale na ukor pohodlnosti... Je to jen na tobe co zvolis :) a taky zalezi co pozadujes, pokud cekas 200 fps u her tak na to rovnou zapomen

Ps: redakce na matherse... Nejde mi tu z nejakeho duvodu quete

V tuto chvili da pc za 12k vetsi vykon jak x360, zivotnost xka uz taky nebude nijak extremne dloiha ale par let tu este pobude :(

To je na tich konzolách tak sexy :D

pokud cekas 200 fps u her tak na to rovnou zapomen

Ne takovej najiva fakt nejsem a ani to nečekám :D

Ty asi nevíš, co jsou to konzole, že ne? :D

Lil' bit... ( Žádnou zatím nevslastním :D )

Jak píšeš, konzole jsou na hry, proto se právě nemusíš obtěžovat s takovýma kravinama, jako dokupování RAMek, výměna grafické karty atd. Prostě když vyjde hra na xbox, tak ti jede a jenom hraješ (nemusíš se starat o požadavky). Nic měnit nejde. A všechny hry jedou plynule (až na pár málo vyjímek, kdy v určité části hry se něco trochu zpomalí, například, když je na scéně moc nepřátel).

Hry na xbox momentálně nevypadají tak dobře, jako na PC, ale nevypadají ani špatně, ale jestli jsi ten druh člověka, kterýmu jde jen o grafiku a ne o hratelnost, tak to s konzolema ani nezkoušej.

Já si chci koupit Xbox na hraní her v takovým slova smyslu aby hra nestála za úplný ... ale jak ste mi tady napsali tak to vypadá že je OK ... jinak od her nečekám "mega suuupppa" grafiku... já konzoli radši už z toho důvdo že lehnu na gauč a mastím na gamepadu jak nemocnej a jak řikáš nemusim se zabejvat takovýma kravinama. Já se ptal jen abych nebyl sklamanej koupí jak to už většinout býva protože nejsem žádnej pracháč a ještě nevydělávám :D

Děkuji za odpověd

Omlouvám se trochu za OT ale myslíže že tahle konzole je v "poho" mimo HDD :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ta konzole je bazarová? No, nevím, asi bych raději šel do nové. Nikdy nevíš, co ten který člověk s tou mašinou dělal.

Jestli koupit, nebo (obecně konzoli). Rozhodně zklamaný nebudeš, jen si musíš uvědomit, že prostě za relativně málo peněz nemůžeš dostat "top" grafiku. Nejlepší je IMO si prohlédnou nějaká videa a srovnat, jak vypadá verze pro PC a pro konzole. Pak se budeš muset rozhodnout sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Stacilo ti pozriet nejake HD videa z hrania na X360! Je to v pohode, ale necakaj native fullHD a antialiazing 4x, ci 8x. Ved X360 ma uz 5 rokov!!!

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-modern-warfare/50039

http://www.gametrailers.com/video/single-player-campaign-battlefield-bad/61960

ale na druhu stranu video je video...v skutocnosti je grafika ostra, ak nejdes cez kompozit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu