Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dead island problem


Pandoramix

Otázka

Dobrý den ... je to již delší doba, co jsem naposledy vypaloval stahnuté hry na xbox 360.

Tehdy to byli hry prototype,red faction apod. Jestli si dobře pamatuji hry měli ochranu wawe 3, ale co jsem se dnes dočetl hry už mají ochranu wawe11.

Dnes jsem si stáhnul dead island a zarazilo mě pár komentářů, proto se chci zeptat na jakej wawe mám převíst iso, používám XBOX360 wawes patcher. Muj frimware by měl být 1.6. A moc se omlouvám pokud se toto někde už zde na forku řešilo děkuji :) a když jsem tu mohl bych se ještě zeptat co znamená JTAG ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pokud vim, je i normalni verze - Dead.Island.XBOX360-COMPLEX - ktera by mela normalne vypalit a fungovat.

Puvodni text u releasu:

For some odd reason it seems not all copies of this game have XGD3 depending

on where you buy it... That's why our first rip was for JTAGs only.

Here's one from another source as a traditional .iso release which

can be burnt and played as usual .. enjoy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Yaz: nie.

1.91 + 13599 pre SLIM a FAT = spustenie AP 2.5 hier (ak su overene v abgx pre 13146)

1.92 + 13599 iba pre SLIM = prisposobenie k vacsine roznych FW z 0225, lepsia podpora pre mechaniky 0225 oznacenych ako 9504, prisposobenie kalibracnych dat + podpora 1071 mechanik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu