Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc xboxfat


Pedros12

Otázka

Znamy vcera updatoval DB na 126250 z nejakeho disku a prestali mu chodit hry z app 2.5.

Drive tam je DG 16D2S FW74850C.Je tam nejaky ixtreme firmware pretoze palenky okrem uvedenich idu.Chcem sa opytat ci je mozne updatovat na novy DB 13599,alebo sa mechanika uzamkne.A este ci sa das nejak vycitat key z dvd bez Probe.Mam x360usb aj ck3 lite,ale nemam probe.Viem,ze probe sa da aj lahko vyrobit,popripade keby bol niekto tak dobry a dal nejaky navod.

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pokud máš "nějaký" iXtreme, ale nevíš jaký, tak to jistě nebude LT+ v1.9, nebo vyšší. Pokud aktualizuješ na DB13599 tak ti to vymaže flash a navíc označí konzolu pro BAN. AP25 hry je potřeba mít opatchované na DB který v konzole máš. V ABGX aktuálně žádne patche nejsou, protože od CFW LT+ v1.91 nejsou potřeba. Popřípadě se to dá vysvětlit tak, že jsou tam patche pro DB 13599 s flashem 1.9.

K té druhé otázce, sice neflashuji, ale myslím že bez probe DVD KEY z mechaniky LiteOn nevyčteš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dik neni to moje,ale ban ma nezaujima pretoze kamos na live nechodi.Ze to vymaze flash a mechaniku updatne na 02510C mi je tiez jasne,len neviem ci ju aj uzamkne proti zapisu.A ten key musi poradit jedine nejaky flasher.Myslel som,ze ked tam uz je nejaky LT, tak ten key pojde ziskat aj bez probe.

P.S:Tiez neflashujem,ale rad sa vo vsetkom rypem a ucim nove veci.Nejake naradicko uz mam a docela ma to aj bavi,ale nerad bych kamosovi skurvil(zamkol)mechaniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tomu nerozumím, jak můžou být pro oba DB, když s každým novým DB se tabulka AP25 aktualizovala. Tedy když budu mít hru zkontrolovanou v době, kdy byl 13146, tak mi teď na 13599 půjde nebo ne ? Popřípadě když aktualizuji na 13599 a hru zkontroluji v ABGX, tak by mi měla jít na 1.9. Četl jsem, že patche jsou pro LT+ v 1.91.

Pedros12: u FAT se mechanika neumí zamknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tomu nerozumím, jak můžou být pro oba DB, když s každým novým DB se tabulka AP25 aktualizovala. Tedy když budu mít hru zkontrolovanou v době, kdy byl 13146, tak mi teď na 13599 půjde nebo ne ? Popřípadě když aktualizuji na 13599 a hru zkontroluji v ABGX, tak by mi měla jít na 1.9. Četl jsem, že patche jsou pro LT+ v 1.91.

Pedros12: u FAT se mechanika neumí zamknout.

Mělo by to být tak jak jsem psal - že patche v ABGX byly vydané pro DB 13146 a potom už platí i pro další zatím beze změny .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu