Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

black ops po vypaleni nejde


calibros1988

Otázka

dobry den chci se zeptat uz jednou sem stahoval balck ops a abgx mi tam neco vyhodil zlute, vypalil jsem to a smahnul a xbox to nespustil. tak sem stahnul jiny black ops od jinud a abgx to pise to same .. co stim mam delat skoda dualka kdyz to pise ty stejny veci.

vkladam link je tam nahrany obrazel neumim ho sem vlozit ve spravnem formatu. dekuji

http://leteckaposta.cz/760007185

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
omlouvam se ale na tohle jsem lajk cekal jsem ze vypalim anic neresim ale jak koukam tak asi budu muset. budu moc vdecny kdyz mi nekdo poradi.

Když máš flash tak se musíš zajímat o dění okolo . To nejde tak jak si to představuješ . COD BO je hra s ochranou AP25 . To se musí opatchovat v ABGX tak aby to vyhovovalo DB který máš zrovna v Xboxu . Nyní jsou v ABGX nejnovější patche a jestliže máš starý DB , tak ti to zákonitě nemůže jít. Pokud nebudeš mít nový DB ( pozor ale - smaže ti flash ) , tak si to nezahraješ .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

abych upresnil nedavno jsem byl na flashi , ponevadz jsem updtoval dash. mam nejnovejsi flash je to asi 14 dni sem tam byl. po vypaleni to stejnak nejede, bohuzel abgx mam nastaveny podle navodu ale muze byt stary.

takze flash novy update taky udelany. takze nevim kde je problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
abych upresnil nedavno jsem byl na flashi , ponevadz jsem updtoval dash. mam nejnovejsi flash je to asi 14 dni sem tam byl. po vypaleni to stejnak nejede, bohuzel abgx mam nastaveny podle navodu ale muze byt stary. takze flash novy update taky udelany. takze nevim kde je problem

Máš ve výpisu ABGX nahoře verze 1.05 ? Postni sem screen z ABGX .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosím tě zkus psát trochu lidštěji. V jakém programu pálíš, jaký z těch souborů dáš vypalovat. Je to tvoje první vypálená hra a nebo už jsi vypaloval více her. Dále by mě zajímalo, kdyby se podíval do xboxu jaký to máš DB - napiš nám ho.

A používej prosím tě UPRAVIT PŘÍSPĚVEK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prosím tě zkus psát trochu lidštěji. V jakém programu pálíš, jaký z těch souborů dáš vypalovat. Je to tvoje první vypálená hra a nebo už jsi vypaloval více her. Dále by mě zajímalo, kdyby se podíval do xboxu jaký to máš DB - napiš nám ho.

A používej prosím tě UPRAVIT PŘÍSPĚVEK.

Palim v imgburn. Vypaleno mam asi tak 50 her a vse bez problemu. DB D:2.0. 13599.0, je to ono?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu