Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chyba co se stala se spuštěním NHL12..


Vejce2š

Otázka

Dobrý den , chtěl bych se zeptat , co mám dělat , jestliže se mi zasekl xbox při pokusu nahrání nového updatu ze hry NHL12 a jelikož po restartu konzole se to prostě zaseklo na obrazovce se stavem updatu . Když vložím disk znovu , začne se načítat a hned to zase spadne na tu samou hlášku , že na disku nemůže nalézt update. Chyba je asi v tom , že před každým vložením hry sem musel vložit wave disc pro downgradovani wave a po restartu konzole se to zrušilo. díky :D snad pomůžete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Vidím, že lidí, kteří mají flash a nesledují dění kolem xboxu je čím dám více. Přečti si toto téma. http://console-forum.net/tema/128984-problem-s-xboxem

¨Jenže on měl starý DB a i když dokončí update , tak stejně přijde o flash :

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku

Takže jedině opravit update tím že updatne přes flešku na 13146 a potom si musí nechat udělat nový flash LT+1.92 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aha ... toro děkuju za radu :) pokusím se to nějak udělat no .. škoda že sem teda přišel o flash když sem si stáhl to nhlko a chtěl sem celej den pařit :/ :D

Když máš flash tak se musíš zajímat o dění okolo - jaké jsou změny a ne jen bezmyšlenkově něco odsouhlasit . Musíš číst forum,aby jsi byl v obraze .

Tady si stáhni DB 13146 :

http://www.flashxbox.sk/dashboard-xbox-360/#clanok

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Toro: o flash už v podstatě přišel, když započal ten update, protože vrátit to nijak nejde, stejně už mu nijak nepomůžeme a na to aby mu xbox zase šel musí update dokončit. V jeho případě tedy 13146.

A co toro asi napsal :| :dozey: :dozey:

Edit: Podivej se nad tvuj prispevek a potom jeste o dva vys xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Toro díky , tu flashku sem našel tady na fóru tak už sem stahoval tu verzi a dokonce sem musel nožem odloupnout obal flashky páč se mě nevešel do xboxu :D :D ... jinak díky , pohledám po nějakým novým flasherovi v okolí HK .. tak ještě jednou díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A co toro asi napsal :dozey: :dozey: :dozey:

No právě to sem moc nepochopil, já jsem jen dával odkaz na téma, kde se řešil stejný problém s aktualizací, protože už je to několikátý případ, kdy lidi nečtou fórum, ale píší o radu, která už tu několikrát je vysvětlená.

Nebo jsem něco nepostřehl ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu