Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nefunkčnost XBL


sisiliska

Recommended Posts

Ahoj lidi. Mám na vás otázku. Jde vám XBL? Mě vůbec nenaběhne. Při zmáčknutí connect to XBL tak mi to napíše jakýsi klasický error: cant connect to XBL. selekt test conetion to troubleshoot, or try recovering your profile. Problémem je, že mi XBL nejde ani na PC. Když jdu na klasickou stránku (jako vždy) xboxlive.com tak to nenaběhne a napíše mi prohlížeč toto:

[h=1]Server Error in '/' Application.


[/h][h=2]Runtime Error[/h]Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD]

<!-- Web.Config Configuration File --><configuration> <system.web> <customErrors mode="Off"/> </system.web></configuration>[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD]

<!-- Web.Config Configuration File --><configuration> <system.web> <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/> </system.web></configuration>

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Třeba kámošovi prý XBL jde tak nevím čím to je :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tentýž problém už asi od 13:00 :( dopoledne to šlo a ted nic. Sice mi před okamžikem začal fungovat Xbox.com ale XBL stále dokola stejná hláška (Server Error) ...

Přesně ták, xboxlive.com už mi naběhne ikonka ale pořád mi to mele něco o odezvě :/ . To je divný. No snad se to spraví :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky nefachá! Na xbox.com jsem se taky nemohl dostat ale už to jede! a Karliczek Ty tu nepiš pič...ny! Přesně jak říká sisiliska musela by Ti konsole hodit hlášku banned!! Vím o čem mluvím už jsem dostal banán na staré konsoli. Tak doufám že to brzy sprovozní. Měli by každému přihodit free jeden den navíc. Přece jen si službu platíme a chyba je u nich!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu