Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash a Fable3


Brablik

Otázka

Chtěl bych se zeptat zda-li se dá nějak zjistit jaký mám flash. DB mám 13599 a flash jsem dělal před necelými 2měsíci u Kanalizátora. Jedná se mi o problem s Fable3, který mi hodí černou obrazovku při spuštění. Je tu nějaké řešení jak ji zprovoznit popř jestli časem bude.. Předem děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jaký máš flash by ti řekl nejlépe sám Kanalizátor, nicméně 2 měsíce zpátky to vypadá na LT+ v1.9. Projel jsi hru v ABGX na Level 3 ? Pokud ne, pak je jasné proč to hází tu černou obrazovku, je to ochrana proti spuštění špatně opatchované AP25 hry. Pokud jsi projel a vše proběhlo v pořádku, tak je nejspíše chyba v tom, že 1.9 s DB 13599 nefunguje pro AP25 hry. Toro sice říkal že by měl, protože patche v ABGX jsou stejné pro DB 13146 a 13599, ale já jsem četl, že pro DB 13599 je na spuštění AP25 her potřeba LT+ v1.91. Nemám to odzkoušené takže na 100% to netvrdím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já si myslím že bych měl mít 1.91 ještě jsem zkoušel projet v abgx360 a tam mi to píše : Failed to find or open 'Video_E2FA3A26.iso ' <No such file or directory>

This is a very large video partition that isn't hosted on the database...You will have to find it elsewhere and put in in your StealthFiles folder.

Autofix Failed, PFI/Video is still bad

myslíte že to je ten problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu