Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash x Reset Glitch Hack + cena oprav xbox 360


Crazy.31

Otázka

Zdravím všechny.

1) Rád bych se vás zeptal na váš názor co je lepší. Poslední dobou se tu šíří info, že reset glitch hack by se moh začít dělat. tak se ptám, co je lepší. Pokdu dobře tedy chápu,( nebo spíš jak mi již uživatel Toro vysvětlil) tak u obou zákroků ztrácím záruku na slimko. Přičemž vlastně RGH mi umožní to, že budu moci hrát hry rovnou z HDD a nepotřebuji nic pálit. Pokud jsem tedy v takové situaci, že nechci a nikdy chtít nebudu hrát hry po x live, vyplatí se mi vůbec uvažovat o flashi a ne o RGH? Jaký je na to váš názor prosím.

2) Druhá moje otázka by se týkala cen oprav. Jak jsem si již přečetl, slimko zdaleka není tak poruchové jako fat, ale přesto se něco může podělat. Mohli byste se prosím se mnou podělit o vaše zkušenosti, co se týče oprav xboxu a kolik to hlavně stálo? Případně jestli samozřejmě něco tady nahráva flashi nebo RGH že je buď větší či menší šance na následnou poruchu xboxu..

Jinak doplním že xbox je starý asi 14 dní...

Díky mnohokrát.

PS: Jsem těžkej newbie v xboxech a za 14 dní jsem se toho ještě moc nestihl naučit, proto prosím o trpělivost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1. pokavaď nemáš v úmyslu hrát na live, je hack jasná volba.

2. o konzoli se vůbec neboj, já mám falcona starého 3 roky a žádné RRoD mě nepotkalo, jen výměna mechaniky z hlouposti, protože jsem nehrál z HDD a odešel laser. RRoD bych se ve tvém případě nebál a zmíněná výměna mech. tě vyjde max do 2 tisíc se vším. ale té zamezíš instalováním her na HDD, takže cajk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jedina nevyhoda JTAG je ta, ze to neni az tak user-friendly jako klasicky flash. Zkratka zacatecnik ho uplne jednoduse neobslouzi. Je potreba hry zkonvertovat, pres ftp nahrat do xboxu, tam mit oscanovay obsah freestyledashem, atd. S flashem staci vypalit a hrajes. Kazdopadne kdo je alespon trochu pocitacove gramotny, JTAG zvladne a je to samozrejme idealni volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jedina nevyhoda JTAG je ta, ze to neni az tak user-friendly jako klasicky flash. Zkratka zacatecnik ho uplne jednoduse neobslouzi. Je potreba hry zkonvertovat, pres ftp nahrat do xboxu, tam mit oscanovay obsah freestyledashem, atd. S flashem staci vypalit a hrajes. Kazdopadne kdo je alespon trochu pocitacove gramotny, JTAG zvladne a je to samozrejme idealni volba.

to mě zajímá. myslíš si, že reset g.h. bude fungovat, co do obsluhy, úplně stejně jako jtag? co návody na obsluhu, různé aplikace, softy atd atd...? je s tím hodně práce? zase nechcu mít z xka druhého kompa :D jestli mi rozumíš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

crazy > jj, muzes mit flashnutou mechaniku i JTAG.

ctverec > jj, myslim, ze to bude jtag stejne jako ted. a je to to jediny, co me na nem krapet vadi, ze je to slozitejsi, neco se nekde nezobrazi, atd. opravdu mi to pripomina dobu, kdy jsem hral na PC a resil cracky a ovladace atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu