Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupě nového xka slim


Arcane

Otázka

Zdravim, už je to nějaká doba co jsem sledoval xbox scenu. Teď si ale chci xbox 360 slim s kinectem koupit a i kdyz jsem si přečet všechny tutoriály a návody tak jsem z toho docela zmatenej. Je toho prostě moc. Chci se teda zeptat, když si ho udsud http://www.alza.cz/xbox-360/microsoft-xbox-360-250gb-kinect-bundle-d188777.htm koupím, pujde mi na něj flash od nějakého flashera? Co všechno budu potřebovat k hraní her ze záloh? Vysvětlete mi to prosím jako laikovi jen s tím co budu potřebovat vědět. Děkuju moc a doufám že mě neukamenujete :) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravim, už je to nějaká doba co jsem sledoval xbox scenu. Teď si ale chci xbox 360 slim s kinectem koupit a i kdyz jsem si přečet všechny tutoriály a návody tak jsem z toho docela zmatenej. Je toho prostě moc. Chci se teda zeptat, když si ho udsud http://www.alza.cz/xbox-360/microsoft-xbox-360-250gb-kinect-bundle-d188777.htm koupím, pujde mi na něj flash od nějakého flashera? Co všechno budu potřebovat k hraní her ze záloh? Vysvětlete mi to prosím jako laikovi jen s tím co budu potřebovat vědět. Děkuju moc a doufám že mě neukamenujete :) :D

Flash ti na něj půjde.Musíš ale počítat s tím , že přijdeš o záruku . Potřebovat budeš v počítači dobrou vypalovačku a nainstalovat si vypalovací program ImgBurn .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak vypalovačku a Nero, IMGburn, CDBurnerXP je samozřejmostí :D Nemusim se teda bát koupit si nový xko s ti mže by tam mohla bejt blbá mechanika která nejde flashnout? Flasher mi přeflashuje jakýkoliv xbox slim? Přeflashuje to na dejme tomu iXtreme LT+ 1.9, nahraje nejnovější dashboard a jestli jsem to dobře pochopil tak další věci krom patchování her přes ABGX nebo jak se to jmenuje nebudu muset řešit? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak vypalovačku a Nero, IMGburn, CDBurnerXP je samozřejmostí :D Nemusim se teda bát koupit si nový xko s ti mže by tam mohla bejt blbá mechanika která nejde flashnout? Flasher mi přeflashuje jakýkoliv xbox slim? Přeflashuje to na dejme tomu iXtreme LT+ 1.9, nahraje nejnovější dashboard a jestli jsem to dobře pochopil tak další věci krom patchování her přes ABGX nebo jak se to jmenuje nebudu muset řešit? :D

Na hry ti stačí ImgBurn - ten je nejlepší . Na .slimka je nejnovější DB 13599 a FW flashe LT+1.92 O záruku přijdeš . Flash u slimka je hardwarový zásah do konzole a že se flashovalo se pozná . jen u FAT xboxů je většinou flash jen softwarovou záležitostí.Kontrola v ABGX je nutnost .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, jak to, že přijde o záruku? Mám xko 2 roky flashlé od Kanalizátora a prý záruka nepadá...

Jinak Hitachi mechaniky se už nepoužívají u slimek? Mám možnost koupit 5 dní starý Xko koupený u Alzy a je ještě zabalený.

Asi nemáš slimko ale FAT xbox , co ? U slimka o záruku přijdeš .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Noo Kanalizátor píše že o záruku nepřijdeš... ale je celkem jasné že zásahem do HW či SW nelegálním způsobem musí být záruka včudu. Osobně taky koukám kde koupím nové Xko, chtěl sem si ho také nechat flashnout a napílil si kotel her. Ale raději dám přednost originálkám a X-box Live. Než ztratit záruku a dostat BAN na hraní online s lidmi po celém světe, stahování updatů atd... + teda musím kupovat ještě tu telku k tomu, ale už jen 3 týdny a vše bude doma .)))

Btw nekupuj Xko na Alze je dosti drahé, raději použij kámoše HEUREKU a najdi si kde je levnější ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu