Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s ovladačem (controller)


hans999

Recommended Posts

Ahoj, při domácím úklidu mi bohužel upadl na zem bezdrátový Controller od Xboxu360. Controller je v pořádku, až na to, že se mi rozbil zásobník Battery Pack (úplně se rozlomil). Nový se mi kupovat nechce, pač mě stejně nebavili každou chvíly kupovat nové baterie. Rozhoduji se, že si koupim kabel Play and Charge (odkaz). Chci zkrátka, aby se mi Controller napájel při hraní přes Xbox. Bude mi to fungovat i bez nabíjecího Battery Packu? Předem díky za odpovědi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o to aby se mi to nabíjelo mi vůbec nejde. Já bych to měl pořád připojený k Xboxu a hrál bych to přes ten kabel. Ale tak napájet by se mi to mělo ne? Když by mi šla všechna energie z Xboxu přímo do ovladače. Jiný ovladače s kabelem přece taky v sobě nemají zabudované nabíjecí baterie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D demence lidi nezna hranic ze? :D a kdyz jsi to zkousel, podival ses jestli v tom ovladaci nahodou nechybi akumulator? protze jinak nvm kam by to asi melo nabijet...asi do vzduchoprazdna ne? jinak bez te baterie to fungovat bude

tak jsem to kur.va blbe precet, ovladac pobezi bez baterek napichnutej tim kablem, ja jsem doma zkousel dat do ovl 2AA nabijeci a ty to nenabijelo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nebudou v ovladači zádný baterky ani akumulátor a připojíš k ovladači ten USB kabel, normálně ti ovladač bude fungovat...

EDIT: Jestli chceš ten kabel, nechám ti ho za kilčo i s poštou, kdyžtak PM, celý v šedé barvě originál MS, já ho již nevyužiji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu