Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak zjistit zda je karta FAKE.!?


WoKo_O

Recommended Posts

  • Odpovědi 479
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidávám fotky grafů svých karet:

:arrow: 1. Lexar Gaming Edition 4GB

thum_8647494a5b4596f67.png

:arrow: 2. SanDisk 1GB

thum_8647494a5b8360543.png

:arrow: 3. Sony 64MB (dodávana k Sony Ericsson k750i) :)

thum_8647494a5b9c847cd.png

Co si o tom myslíte?

BTW nutné všimnout si volné paměti na jednotlivých kartách (podle me to ovlivňuje rychlost - ale je to jen můj názor)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj nazor je, ze Lexarka je hodne husta. Kazdopadne rychlejsi nez 4GB Ultra II od SanDisku a mozna i rychlejsi, jak Ultra III. 1GB SanDisk mne take prekvapil, hlavne rychlost cteni je tam lepsi nez u me Ultra II.

Sony 64MB klasika, mam stejny graf na sve 32MB z value packu.

Kazdopadne to ovlivnuje fragmentace, ale volne misto? Mozna take, protoze ty grafy mas opravdu pekne ;)

.. jeste dotaz, pouzivas memorystick fix od D_X, anebo pouzivas originalni ovladac k MS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás a prosím o Váš názor...FAKE or NOT? (řekl bych že neni fake, ale chtel bych slyset nazor nekoho zkuseneho) Jedná se o kartu MSPD Sony 8GB

Děkuji za re.Bohužel mi nejde upload přilohy,zkousel jsem ruzne formaty a nic, tak jsem to hodil sem...(hxxp://uloz.to/1073090/0001_TEST.bmp , misto xx dejte tt) Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás a prosím o Váš názor...FAKE or NOT? (řekl bych že neni fake, ale chtel bych slyset nazor nekoho zkuseneho) Jedná se o kartu MSPD Sony 8GB

Děkuji za re.Bohužel mi nejde upload přilohy,zkousel jsem ruzne formaty a nic, tak jsem to hodil sem...(hxxp://uloz.to/1073090/0001_TEST.bmp , misto xx dejte tt) Diky moc

0001-test.bmp?bD&u=0&c=1448011607&De

No fake to není ale není to ani plná rychlost SanDisků :D

je to zřejmě "rychlá" Sony karta...možná Ultra II,i když ta je rychlejší...měla být spíš (rádoby) "high speed" Sony ne? :D

když se podíváš na grafy nad tebou tak vidíš že fake je ještě o hodně níž;) takže průměrná karta a řekl bych že pro načítání ISo her v pohodě postačí :)

btw...zformátuj si jí... možná ješte o kousíček vyleze:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nějaký tester karet na pc ??

Můžeš na to použít třeba Sisoft Sandra, nebo třeba Everest. Škálu programů na téhle bázi máš zde : http://www.slunecnice.cz/sprava-zabezpeceni-pocitace/diagnostika-a-benchmarking/

:bash:

Edit:Úprava xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasnej fake.

Jeste bych vam vsem chtel poradit. Fake rozeznate uplne jednoduse. Najedte v menu na ikonku pametovky, dejte ^ (trojuhlelnik) a information, pokud u polozky MagicGate budete mit cokoliv jineho, nez Supported (u fake je nejcasteji Unkown), tak je to fake a neni treba resit rychlosti, ani nic jineho. MagicGate se da tezko zfalsovat a tudiz je unikatni u originalnich karet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu