Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak zjistit zda je karta FAKE.!?


WoKo_O

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 479
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

cau hele mam fatko s cfw GEN-D3 a v recovery sem si nastavil kelner 1.5 a kdyz ten tester zkopiruju norm. do slozky PSP/game tak mi to spustit nejde... nevite proc?

edit: tak uz to jde ale musel sem to zpustit pres eloader...

edit2: tak uz to mam, je to fake nebo ne?:

result-17-12-2009@12_9_57.png.png

mam totiz tenhle adapter kde mam 2x 4GB:http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/photos/pf54001.jpg (Adaptér PhotoFast 5400)...a celkkove je docela pomala... pri hrani to jede v pohode ale kdyz treba pripojim usb nebo ho odpojim tak to dlouho trva nez se nacte, a to samy delaj hry ve slozce game(jako ze chvylku trva nez se ty obrazky her zobrazi...) :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ehm, mám problém. test šel spustit a dopadl podobně jako tiger01, jenom jsou ty hodnoty o trochu níž. mám 8GB od sony. navíc ještě když přetáhnu hry .iso do složky ISO, tak se potom v záložce games v psp nezobrazí,a proto musim vyndat kartu, obnovit nastavení, vložit kartua apak to jede. když potom hru vypnu (home), hry opět zmizí a musím opakovat to, co na začátku. nevim ale, jestli je to tím, že karta je fake, nebo jestli sem neudělal něco blbě při instalování genu-b. dikes za rady

edit: a nevíte někdo, jak úplně zrestarovat psp (hard reset)? nemyslim restore default settings, ale aby se všechno resetlo i barva pozadí v psp.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davas hry ve formatu ISO/CSO do slozky ISO a ostatni aplikace do PSP : GAME ?

jo dávám, řešil sem to celej den. ty hry se zobrazí až potom, co vyndám kartu, resetnu nastavení a vrátim kartu. tenhle krok musim opakovat pokaždý co vypntu nějakou hru. fakt mě to štve. nemůže to náhodou bejt tim, že karta je fake?

EDIT: budu si shánět kartu novou, od sony. na obalu se píše, že má čtecí rychlost 20 Mb/s. bude to fake, nebo si mám radši pořídit sandisk?

dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davas hry ve formatu ISO/CSO do slozky ISO a ostatni aplikace do PSP : GAME ?

jo dávám, řešil sem to celej den. ty hry se zobrazí až potom, co vyndám kartu, resetnu nastavení a vrátim kartu. tenhle krok musim opakovat pokaždý co vypntu nějakou hru. fakt mě to štve. nemůže to náhodou bejt tim, že karta je fake?

EDIT: budu si shánět kartu novou, od sony. na obalu se píše, že má čtecí rychlost 20 Mb/s. bude to fake, nebo si mám radši pořídit sandisk? a ještě něco-dá se obnovit nastavení recovery menu?

dikes

EDIT: PROBLÉM VYŘEŠEN, MĚL SEM AKTIVOVANEJ PLUGIN CFWBLOCKER XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jEDIT: PROBLÉM VYŘEŠEN, MĚL SEM AKTIVOVANEJ PLUGIN CFWBLOCKER XD

spis deaktivovanej. Ten plugin prave zajistuje, aby se tohle nestavalo, tohle totiz nedela ten plugin (ten dela presny opak), ale to dela nova ochrana u novejsich her (ze takto ,,skryva" hry).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SanDisk M2 4GB v adapteru PRO Duo

Výsledky testů:

MStick tester v1.0

result31122009172312.th.png

blackSPEED v2.0

blackspeedx.th.png

Foto karty

p1040845.th.jpg

SanDisk 8GB PRO Duo (Dneska koupený)

MStick tester v1.0

result3112200917434.th.png

blackSPEED v2.0

blackspeeda.th.png

blackSPEED v2.0 (karta téměř zaplněna ISO soubory,volné místo 63MB)

blackspeed.th.png

Foto karty

p1040843j.th.jpg

U obou karet ze v Information zobrazí: MagicGate -- Supported

Upozorňuji jen že v případě MStick tester v1.0 trvá test skoro 10minut...třeba v případě blackSPEED v2.0 je to otázka minuty,protože není tak podrobný.

Před testem byly karty naformátovány přímo v PSP a mimo PSXReality.net MStick tester v1.0 a blackSPEED v2.0 na nich nebyly žádné jiné soubory.

Myslím že ani jedna karta nebude FAKE jen ta 4GB je trochu pomalejší...

Davam znovu odkaz ktery tu jiz byl:

http://reviews.ebay.com/FAKE-Sony-Memory-Stick-Pro-Duo-MagicGate-Cards-Exposed_W0QQugidZ10000000001236041?ssPageName=BUYGD:CAT:-1:LISTINGS:3

Myslim ze je to velmi zajimave a poucne.

Pro přehlednost dávám odkazy na oba testovací programy

http://rapidshare.de/files/48922805/PSP_Test_MS.rar.html

http://www.edisk.cz/stahni/09148/PSP_Test_MS.rar_1.32MB.html

http://www.ulozto.cz/3480711/psp-test-ms.rar

Jednotlivé archívy rozbalte a složky tak jak jsou nakopírujte do PSP/GAME (U MStick tester není třeba žádný loader vše je ve složce a na mém PSP Slim-Lite FW5.50 GEN-B šlape perfektně)

Závěrem,myslím že ani jedna karta není FAKE a skoro 16MB čtení u 8GB SanDisku PRO Duo je velmi dobré,zejména u her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo je to nofake ;)

EDIT: to VCS se ti seká protože máš špatnej rip hry, stáhni to od někud jinud ;)

Takže jsem si udělal z GTA-VCS (CSO) ISO a už to jede! Ale když dám informace, tak mi píše Magic Gate Unknown :cry: a ještě když ji mám úplně prázdnou, tak to píše, že mám volných 7727 MB a to mám "8 GB" kartu! :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu