Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chyba ms okolo banŮ(zkontrolujte zabanovanÉ konzole)


jakubgaluszka

Otázka

''Microsoft is reversing specific Xbox Live bans issued between August 29 and September 9, caused by a software error. The console publisher is looking to console those affected by providing them three free months of Xbox Live and 1600 Microsoft Points ($20) for the inconvenience. Customers who were affected don't have to do anything, the company is in the process of reversing the bans and updating appropriate accounts."

:D tak jsem se zkusil přihlásit na live a BAN nemám .:O

celé:

http://www.xbox360iso.com/microsoft-reversing-recent-t462981.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

''We apologize for the inconvenience this has probably caused you, and we are applying a three month Xbox LIVE Gold credit automatically to your account over the next few business days. In addition, 1600 Microsoft Points will also be deposited into your Xbox LIVE Gold account. You need take no action as these items will be applied automatically.''

Takže počkat pár dnů a ono se to připíše / přijde kód do zpráv :) paráda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To jako ze se vam piratum jeste omluvej a daj vam za MSP? OMG....

ne oni banovali omylem několik konzolí a těch pár pirátskýcj maj asi ''neviditelný'' :D já říkám moje konzole je divná když jsem updatnul dash nesmazalo to flash :D

ano MSP + 3 měsíce gold

To jsem si říkal jak letos budu bez online fify...a nakonec dostanu body i na pass :D a nějaký balíčky v UT :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na Bonuswebu je k tématu tento článek http://bonusweb.idnes.cz/microsoft-omylem-zablokoval-uzivatele-xbox-live-dotycne-lidi-odskodni-1np-/Zurnal.aspx?c=A110926_000815_bw-zurnal_anb

Dávám to sem ptoto, že se mi líbí komentář MS: "Existují internetová fóra, která se zaměřují na analýzu každého slova, které proneseme o tom, co konzole dělá, když hledá modifikace, cílem je objevit způsob, jak odstranit ochranu konzolí." :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je tím myšleno to, že určití lidé z komunity by velice rádi věděli, jak funguje systém banování a co přesně vede k banu/flagu a za tím účelem je pro ně důležitá znalost, byť nepatrná, software nebo mechanismů, které s tím souvisí...

Viz právě častý komentář zde na foru: "Nikdo ti neřekne, za to přesně dává MS ban"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu