Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

zrušení banu


m0406

Recommended Posts

Před necelím měsícem jsem dostal ban na konzoli takže mi skončilo i hraní přes live.Dneska jsem zapnul xko a opět jsem na live jak je to možné?

Nečteš forum a rovnou se jen zeptáš ? Tady to máš vysvětlené :

http://console-forum.net/tema/129900-chyba-ms-okolo-banu-zkontrolujte-zabanovane-konzole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trezzor je jeden z nejlepších lidí tady..poradí,pomůže...a jeho příspěvek byl trefný(a vtipný :D)

Já jsem si toho všiml jako první a nejdřív jsem koukl do fóra jestli to tu už není,pak do chatu, a po chvilce diskuze jsem založil topic s odkazem na zprávu.

Ty jsi celý paf(''pafnutí'' chápu ale klid) nalítl na fórum a založil topic a napsal něco co sis mohl na googlu najít během deseti sekund

a to nemluvím o tom že v tu chvíli byl můj topic ''nahoře'' a byl hned vidět u ''otázky a odpovědi''.

a ty ''chytráku'' chtělo by se to vyhnout doubl...oh triple postům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou dva druhy lidí.Chytráci kteří hned musí reagovat na vše hloupími komentáři.A pak jsou lidé kteří když něco zahlédnou tak poradí nebo to ignorujou.Já vím že trezzor je dost dobrej a fakt hodně poradí akorát by nemusel byt tak namyšlený.

Namyšlený vůbec není , ale také nemá rád lidi , kteří jsou líní pročítat forum jako i já . Ono je jednodušší se rovnou zeptat , než trochu přemýšlet , že ano ? Mentálně postižený jsi spíše ty , když se tak o druhých vyjadřuješ - to je vidět i z pravopisu .Také se nauč používat funkci UPRAVIT PŘÍSPĚVEK a ne psát třikrát za sebou do příspěvku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou dva druhy lidí.Chytráci kteří hned musí reagovat na vše hloupími komentáři.A pak jsou lidé kteří když něco zahlédnou tak poradí nebo to ignorujou.Já vím že trezzor je dost dobrej a fakt hodně poradí akorát by nemusel byt tak namyšlený.

chybí nám tady tvé "děkuji" ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou dva druhy lidí.Chytráci kteří hned musí reagovat na vše hloupími komentáři.A pak jsou lidé kteří když něco zahlédnou tak poradí nebo to ignorujou.Já vím že trezzor je dost dobrej a fakt hodně poradí akorát by nemusel byt tak namyšlený.

Hlavně jsou tady lidi, kteří neumí hledat, zbytečně zakládají nová témata, houby vědí a nehodlají uznat chybu... nepoznáváš se?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou dva druhy lidí.Chytráci kteří hned musí reagovat na vše hloupími komentáři.A pak jsou lidé kteří když něco zahlédnou tak poradí nebo to ignorujou.Já vím že trezzor je dost dobrej a fakt hodně poradí akorát by nemusel byt tak namyšlený.

Nie som namysleny, mam uz dost rokov za sebou, tak sa nehnevaj, ze ma obcas pobavia niektore topiky...Musel som tam vyssie reagovat, nevydrzal som a ine ma v tu chvilu nenapadlo napisat. A nakoniec to bolo vseobecne, nie priamo iba pre teba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fórum nevlastníš ani ty. A jako každý uživatel by jsi měl dodržovat určitá pravidla. A mezi nimi je jedno, které pamatuje na duplicitní témata.

Pred vytvorením nového topicu sa presvedčte, či už nie je podobný vytvorený. Vyvarujete sa takto zbytočným napomenutiam zo strany Administrátorov alebo Moderátorov.

Ať se ti to líbí, nebo ne, trocha čtení před založením tématu by vážně neškodila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu