Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rada - XBOX 360 Slim 250gb


martak3

Otázka

zdravim, mam x-box 360 slim 250gb ten cerny leskly. chci se zeptat proc mi napriklad kdyz mam hru v DVD tak kdyz ji nainstaluju na HDD a vyndam DVD s hrou tak nejde spustit? kamarad ma starsi verzi jeste bilou a bezproblemu jakoukoliv hru nainstalovat na svuj hdd a pak ji muze celou hrat bez dvd?? jak je to mozne ze u me se jen nainstaluje ale stale to chce po me dvd kdyz ji spustim? a jeste k teto verzi SLIM - chci se zeptat co je nejlepsi pro tuto konzoli udelat abych mohl hrat vypalene hry z internetu? kupovat se mi porad origo hry nechce, popripade koho by jste mi doporucili - obchod, cloveka.... jen chci aby se s ni nic nestalo, nechci si udelat napr. flash a za tyden mi prestane kvuli tomu fungovat a budu do ni cpat jen penize za opravu. a jeste otazka: kdyz si udelam o nekoho napr. ten flash nebo nejakou opravu ci co? (nerozumim tomu) tak jestli existuje nekdo kdo mi na to da zaruku? :-) dejte vedet diky lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu