Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP všeobecně


xoblih

Otázka

Ahoj, po několika letech sem opět majitelem PSP, dokonce hned dvou, obě verze 2004 jedna Piano Black a druhá edice GoW.

První PSP sem měl asi před dvěma lety, kdy sem měl CFW 4,01 M33-2 a v době kdy sem to prodával byl horkou novinkou 5,00 M33.

Je to už pár let, základní ovládání sem nezapoměl, ale co se týče CFW se hodně změnilo, je toho nějak moc a nemůžu se v tom vyznat,

tak tedy první pár otázek:

1)na jednom PSP je CFW 5.50 Prome-3 a na druhém klasická 5.00 M33, tak tedy je to takto dobře, nebo je třeba něco novějšího?

2)jak případně postupovat při změně CFW, kdysi sem to dělal, ale dnes už to dost dobře neumím...?

Dále by mě zajímalo, jestli není někdo kdo vy věděl kde sehnat celej matnej černej kryt, případně celej chromovej?

Chromovej sem našel pouze přední a tuším, že to bylo stejně jen na PSP 1000. A nebo nemá li někdo zkuženosti s osmirkováním

origo černého laku, jde mi o to jestli kdybych to osmirkoval tím nejjemnějším smirkem třeba i pod vodou, zda to vypadá dobře.

Jen tak mimochodem bych tu chtěl přidat pár poznatků, ohledně nákupů věcí na PSP z http://www.giga-shop.com

kupoval sem si tu neoprenové pouzdro, které vypadá stejně dobře jako origo, dále pak tři HORI folie, náhradní joystick, ale hlavně

externí zdroj o nesmyslné kapacitě 26 000mAh, samozřejmě sem věděl že tam minimálně jedna nula přebývá, nicméně za těch pár korun sem

se rozhodl ho otestovat, a dále sem pak koupil tři neoriginální baterie za necelých 90 korun jednu, tyto sem nabil, poté zapnul PSP, omrknul výdrž

a zjistil sem následující: 2400 mAh - 7h03'

2680 mAh - 7h31'

3600 mAh - 6h56'

origo SONY baterie 1200 mAh - 6h30'

tyto informace mě nijak nepřekvapily, počítal sem se zkreslenými údaji, nicméně za 90 korun se náhradní baterka, která má výdrž i kdyby jako origo, hodí.

Doba dodání je kolem tří týdnů od objednání, poštovné jen 130 korun, díly za pakatel, což se při akceptování faktu, že nejde o valnou kvalitu výrobků z Číny

docela hodí. Toť moje poznatky, snad to nevyzní jako reklama...

Předem děkuji za odezvu a i za případnou pomoc.

xoblih

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu