Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP se zapne a sekne...


lukis

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No v první řadě bych zkusil tu pandoru, popř. pokud je psp flashnutý a hlavně staršího data (tj. fat nebo slim 2000 mimo ta-088v3) tak hellcats recovery flasher přes recovery menu. Pokud nepomůže tak buďto servis (podle toho jakou zvolí metodu opravy by se cena mohla pohybovat odhadem 300+) nebo novou základní desku (s ohledem na typ psp a stav desky tak 700-1500), nebo by možná taky nebylo na škodu popřemýšlet nad prodejem na ND a koupit psp jiné. Čistě náhodou psp jak vykupuju tak i servisuju takže kdyžtak pm :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ten hellcats recovery flasher je program kterej se spouští přes recovery menu dostupné pouze v CFW takže v tvém případě nelze. Pandorou by to možná šlo ale pořád jsi nenapsal co máš za psp. Taky by to snad šlo tím UMD trikem, stačí sehnat UMD se hrou vyžadující FW vyšší než máš v psp a mít na psp povoleno automatické spouštění UMD při startu. Pak stačí akorát vložit UMD, zapnout a dokončit update.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No taky se mi sekne a vypne,mam 3004 3G 6.20 pro B perma ale dělají mi to pluginy,daval sem si tam passwordlock,Krap-psp,categories...jak zjistim jaké pluginy mužu používat? A co ostatni pluginy dayviewer,umd dump,memory tester, potřebuju na to nějaky program další ?

EDIT:jen dodám že bez paměťovky se to rozjede v pohodě jak bylo už psáno výše..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No taky se mi sekne a vypne,mam 3004 3G 6.20 pro B perma ale dělají mi to pluginy,daval sem si tam passwordlock,Krap-psp,categories...jak zjistim jaké pluginy mužu používat? A co ostatni pluginy dayviewer,umd dump,memory tester, potřebuju na to nějaky program další ?

EDIT:jen dodám že bez paměťovky se to rozjede v pohodě jak bylo už psáno výše..

To seknutí asi bude nějakým pluginem, který není dělán na tvůj CFW(možná memorym testerem). Tak si vypni psp a při zapínání drž R. Tím se dostaneš do recovery menu a tam jdi do plugins a vypni všechny pluginy. Postupně zase pozapínej pluginy a u kterého se ti zase sekne psp, tak ten vymaž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu