Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

tak dejte vedet jake to je jestli to splnilo vase ocekavani dik za info

grafika je pěkná a plynulá. na střední obtížnost už při 2-3 ranách umřete. vizuální stránka je osekaná o veškeré efekty navíc, takže dostanete jenom ostré textury a nic víc. žádný "mazací" efekty atd. ale nástup do kampaně pěknej :) uvidíme jak to půjde dál

edit// hezčí grafiku měl na xboxu rage. to bez pochyby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

lg taky...

jinak jsem dodelal misi ve stíhačce a MASAKR !!!! úžasný,skvělí - nemam slov.... grafika je šitózní ale je to úžasně podany... na konci bylo bombardovani jako v jinych hrach,ale tady je to proste hodne jiny...takovy čerstvý řekl bych... hodněkrát jsem už dostal na prdel,hraju na normal bez automatickyho zamerovani a kolikrat mam co delat... užívám si to....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle si dám jen na PC aby to vypadalo tak jak má konzolovky jsou moc osekane vic a vic si uvedomuju jak to x-ko uz nestiha a to sem byl jeho zastáncem proto sem si nechal postavit new pc jen a jen pro tuhle gamesu chci jí hrát na plnej knedlík a myslím že to nebude problém stejne jako Zaklinac 2 a Rage

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem četl, že console (PS3,Xbox 36) budou ještě dlouho stíhat dobu nových her. Bohužel grafika už nestačí. Ale já toho vůbec nelituju. Koupil jsem ho za 3,5 i s HDD a spustím na něm nejnovější pecku. Takhle bych musel kupovat nový PC a za rok stejně bude xx víc výkonější na trhu. I když nová grafika by se hodila. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja uz mam sosnuto :) a nainstalovany disk 1 - instalace na HDD na poprve spadla nekde okolo 25% a na podruhe projela komplet az do konce. Pri spusteni hry vas stejne vyzve v menu na instalaci tech HD textur na HDD ma to 1,5GB. Porad je to o instalaci prvniho disku, kdyz vse nainstalujete a chcete si zahrat singl kampan tak vas vyzve na vlozeni disku 2 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale HD textury do singlu jsou na discu 1 ne? Takže je lepší ho mít nainstalovanej?

hd textury ti to nabídne nainstalovat sólo ve hře.

A při MP budu hrát se zapnutou mechanikou? Né, radši obětuju pár GB. Aspoň mě to nevadí, při mojí velikosti HDD.

Jinak už pálím, tak jsme zvědav.

teďka mp asi moc nehraješ nebo jo? ... já myslím jenom singl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu