Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

máte v té hře někdo bugy? jsem v misi se stíhačkou a mám dokončit předletovou kontrolu - zkontrolovat levé klapky a stabilizátory, ale vlevo nic, interaktivní tlačítko taky ne.. prostě konečná... video na youtube asi těžko najdu, když hra ofic. ještě nevyšla... víte někdo co mám dělat? nebo je to nehratelný bug..

jsou tam bugy. posledně se mi stalo, že po vlně nepřátel se mi voják se kterým sem probíhal budovu seknul a hotovo. přitom o x metrů dál měl otevřít dveře, ale stál jenom jako solný sloup. restart od posledního savu pomohl.

a s tou stíhačkou: podívej se na křídla a pravou nebo levou houbou zakruť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jsou tam bugy. posledně se mi stalo, že po vlně nepřátel se mi voják se kterým sem probíhal budovu seknul a hotovo. přitom o x metrů dál měl otevřít dveře, ale stál jenom jako solný sloup. restart od posledního savu pomohl.

a s tou stíhačkou: podívej se na křídla a pravou nebo levou houbou zakruť.

dík, kdybych byl bukanýr, dostal bys hudlana :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z tyhle hry fakt nevim, hral jsem jen CODcka vzdycky a byl jsem spokojenej, ale pak byli ty super videa na Battlefiled 3, tak jsem predobjednal limitku a i COD MW3, ale jak to tu ctu, tak se vic a vic rozhoduju, jestli limitku nezrusit a jit jen do COD. Ta beta me moc nenatchla a jeste, jak je to stema dvema dvd? mam jen 4gb hdd, tak abych vubec ji pak rozjel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z tyhle hry fakt nevim, hral jsem jen CODcka vzdycky a byl jsem spokojenej, ale pak byli ty super videa na Battlefiled 3, tak jsem predobjednal limitku a i COD MW3, ale jak to tu ctu, tak se vic a vic rozhoduju, jestli limitku nezrusit a jit jen do COD. Ta beta me moc nenatchla a jeste, jak je to stema dvema dvd? mam jen 4gb hdd, tak abych vubec ji pak rozjel?

textury zabírají jen 1.5 GB, to se ti do těch 4 GB vleze.. jinak jsem to zkoušel i s vytáhlým HDD, abych počekoval, jak to vypadá bez těch HD textur, no a světe div se, ničeho jsem si nevšimnul :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po tomhle se těšim na mulťák ještě víc,když si vezmu kolik hra dostala a jak hodnotí singlplayerovou část většina herních webů s kterýma se shoduju....

zing:

Většina se shoduje na pouze adekvátním, byť dobře odvedeném singleplayeru, kvůli kterému vám čelist nespadne. Kooperativní režim prý není špatný, ale také není vrcholem herní produkce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu