Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

akorát mi napsali , že budě v češtině a to byl od nich poslední mail....tak uvidim,díky za info.

tak jsem dostal mail od xzone, že dnes odeslali (v 3:54).a že do 1 až 2 dnů to přijde...no to jsem teda zvědavej...

edit : malé srovnání x360 a ps3 verze....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra to mě to odeslali dneska v noci v 03:19 ale pošta nezvoní :D (xzone)

jinak novys mohl bys mi říct až budeš mít čas kolik je právě online lidí ?

mam ten stejnej problem.... premejslim ze na postu zavolam,ale asi to nebude mit smysl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

I ta jejich nova expresni sluzba je dobra . V den kdy ti to doruci ti prijde rano sms , nebo me dokonce i z posty dokonce volaly a rikaly mi v kolik to zhruba dovezou . Hledel sem jak z jara , dovezl me to postak o pul osme vecer ,kdy uz je u nas posta i zavrena :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No xzone to podal v 03:19 v noci co pokud se nepletu je před 10:00 a balík ? nikde :D

no a ja pokud se nepletu, myslim, ze zas na poste v 03:19 tezko nekdo byl :D Tzn jen tahaj lidi za nos, a s balikama tam pojedou tak dnes k veceru kolem 18hodiny na postu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I ta jejich nova expresni sluzba je dobra . V den kdy ti to doruci ti prijde rano sms , nebo me dokonce i z posty dokonce volaly a rikaly mi v kolik to zhruba dovezou . Hledel sem jak z jara , dovezl me to postak o pul osme vecer ,kdy uz je u nas posta i zavrena :D

Jj dost to ocenuju, vetsinou u nas postacky ani nezvonili, takzeikdyz jsem byl nahodou doma, musel jsem si proto jit jak blbec na postu a nejhorsi je, ze ten den to tam maj vzdy az po sesty, tohle je velke plus pro ceskou postu, udelali mi radost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a ja pokud se nepletu, myslim, ze zas na poste v 03:19 tezko nekdo byl :D Tzn jen tahaj lidi za nos, a s balikama tam pojedou tak dnes k veceru kolem 18hodiny na postu :D

Ale xzone napsal ze v 3:19 vyexpedoval... tzn.vytahl ze skladu atd. nikde nepsali ze to v 3:54 (u mne) dali na poštu...mohli to poslat cca v 8 ráno a nebo teprve ted.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu