Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

taky si myslim,ale chtěl jsem se zeptat jak to tedy je.. ale kooperace ve stíhačce by mohla být zajímavá nemyslíš? asi by hodne záleželo na koho bys narazil (pokud nehraješ v týmu)....

EDIT : Eurogamer recenze singplayeru

VERDIKT NAD SINGLEPLAYEREM: Kampaň Battlefieldu 3 rozhodně nezklamala. Pokud máte rádi hry tohoto typu, tedy jste Call of Duty pozitivní, pak se připravte na jedno z nejreálnějších ztvárnění válečného konfliktu, jaké se kdy dostalo na obrazovky. Autenticita bojů, perfektní animace, špičkový zvuk, to jsou hlavní devize nejnovějšího počinu švédských vývojářů DICE. Já jsem však měl celou dobu pocit, jakoby této hře něco chybělo. Nějaké překvapení, něco novátorského a neokoukaného, co jsme ještě nikde jinde neviděli. Kdybych tu něco takového objevil, asi bych s devítkou neváhal. A to navzdory určité monotónnosti městské zástavby, která vyplňuje levely více, než je zdrávo.

8 / 10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat - nedari se mi v battlu nastavit ten účet battle feed.- origin mam,a dostanu se do nej v pohode,ale když si chci aktivovat účet na hru na stránkách battlelog.battlefield.com a zadam jmeno a heslo tak to proste nejde...můzete nekdo poradit?dik

EDIT : už jsem to vykoumal.. pokud by jste nekdo chtel dat se mnou multak nebo coop tak si me prosim pridejte ( jmeno jako tady).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu