Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mno jede nejde, obcas se mi nedokresli auta v klubove garazi .. (je tam jen cerny ctverec)... ale kdyz ho vyberu ject s nim muzu...

taky mi to jednou spadlo (teda nastesti jen 1x) a od te doby je klid.. ale pocitam s banem :) protoze sem s tim na livu.. ;)

jinak zadnej problem nemam

----

EDIT: aa omlouvam se... takto jsem hral jen forzu.. bf3 mam na kompu (pro rejpave... origo :) ) takze tady nepoardim.. jen rikam co mi to delalo na forze :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted jsem jel misi se stíhačkama a pro mě zklamání. Vizuálně a atmosférou je to geniální , ale já myslel , že stihačku budu řidit , nebo že s ní budu aspon vzlétat a přistávat. Toho se nedočkáte, pouze mačkání 2 tlačítek a označování protivníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted jsem jel misi se stíhačkama a pro mě zklamání. Vizuálně a atmosférou je to geniální , ale já myslel , že stihačku budu řidit , nebo že s ní budu aspon vzlétat a přistávat. Toho se nedočkáte, pouze mačkání 2 tlačítek a označování protivníku.

Taky me to nastvalo, vizualne mi to zatim prislo vubec nejlepsi z cele hry, ale to ze jen jak blbes koukas a ve spravny cas mackas.....ta inspirac CoDe je hnanna do extremu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam stačilo udělat uplně jednoduchej model toho lítání , navíc páčka na ovladači se k tomu ideálně hodí. Tímto mě dost zklamali

Neviem, ci tato hra je na to urcena, pretoze by musela byt normalna velka mapa. Ked to takto nezamyslali, tak museli okresat ovladanie na iba strelbu (kolega pilotuje tam, kde to tvorcovia zamyslali a tak usetrili data :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za offtopic, ale nedošlo se spuštěním Battlefieldu 3 k vypnutí a zrušení serverů pro Bad Company 2? V multiplayeru mi hra již dva dny nenajde vůbec žádnou hru, ač dříve to bylo téměř okamžitě. Na internetu jsem o tom žádnou informaci nenašel.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem, ci tato hra je na to urcena, pretoze by musela byt normalna velka mapa. Ked to takto nezamyslali, tak museli okresat ovladanie na iba strelbu (kolega pilotuje tam, kde to tvorcovia zamyslali a tak usetrili data :) )

Mluvi se o SP, tam to rozhodne udelat slo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za offtopic, ale nedošlo se spuštěním Battlefieldu 3 k vypnutí a zrušení serverů pro Bad Company 2? V multiplayeru mi hra již dva dny nenajde vůbec žádnou hru, ač dříve to bylo téměř okamžitě. Na internetu jsem o tom žádnou informaci nenašel.

Díky.

Spíš bych to viděl že hrajou všichni BF3 a na BC2 serverech už nikdo neni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu