Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

NFS Hot Pursuit


Chrobi

Otázka

Prosim o radu, vcera jsem si prinesl xbox z flashe, takze je tam nejnovejsi verze. NFS HP jsem projel ABGX na level 3, coz me melo zbavit AP25. Hra se spustí, ale pokazde se drive nebo pozdeji zasekne. Nekdy uz pri nabihani, vetsinou ale pri nacitani zavodu. CD v mechanice se prestane tocit a pak uz se hra nehne. Ostatní hry (NHL 12, FIFA 12) běží bez problému. Prosím o radu, děkuju moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Vypaluju na stolním, mám externí vypalovačku LG- http://www.alza.cz/lg-ge24nu-cerna-software-d220414.htm#foto . Vypaluju na DVD+R od EMTEC na nejnižší rychlost. Vyřeší něco opětovné vypálení, nebo je to jen vyhozené dvd? Všechny ostatní hry jdou bez problemů, vetsina jich je na Verbatimkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vsechno zelene, opatchovano na SSv2, na verbatimce, akorat zdroj byl stejný... jiný torrent jsem nenašel.

Tak dva ti radí aby jsi to stáhnul z jiného zdroje a ty to stejně uděláš ze stejného . Takže ti radíme zbytečně . Ty nevíš , že existují také jiné zdroje , než torrenty , Už jsem včera radil v podobném případu že torrenty nejsou dobré . Stahuje se to od spousty lidí kteří to sdílí - je to rozkouskovaný a nemusí to být v pořádku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám stejný problém. hry jako nhl 12 jede bezproblémů. demo forzy 4 taky (takže mám i nejnovější dashboard) ale Hot Pursuity mě ne a ne jet... Přitom na druhým xboxu, kde je starý LT+ 1.1 jede hra krásně. Kde je zakopaný pes?

špatným zdrojem to teda určitě není...

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu