Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Domácí kino


DeSmond

Otázka

Ahoj, chtel bych si poridit domaci kino, asi LG HT805TH a rad bych vedel jak to funguje s propojovanim, nejsem sice technicky anittalent ale porblematika domacich kin my je uplne cizi...Rad bych to pouzival na hrani her na PS3 a X360 a taky na bluray z PS3...Jak se to propojuje a jde tento typ vubec propojit? A pujde to udelatg tak ze bych neprepojoval a tak......predem dekuju vsem za odpovedi ;)

Jinak ps3 a x360 jsou oba slimka......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

toto kino ma jeden opticky vstup takze pripojeni zvuku jen optikou a jeste jen z jednoho zdroje tzn prehazovani pokud chces zvuk z vice zdroju. Predpokladam a doufam teda, ze ti po te optice dekoduje ten zvuk jeste :) Na toto reseni bych se uplne vy... a koupil reciever a poradny repro, ale je to teda podstatne drazsi reseni, ale ja jsem nad miru spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Take resim tuto otazku a byl jsem rozhodnuty jit do asi nejlevnejsi varianty prenosu zvuku po optickem kabelu, protoze jen pres nej uslysite 5.1 pokud se nemylim. http://www.kasa.cz/pocitace-prislusenstvi/koupit/229636/systemy-5-1/logitech-z-5500-digital-970115-0914-cerne/

Ale po procteni webu nemam presnou predstavu jak by to bylo propojene spolecne s tv filmy, dalsi konzoli a treba ipodem, a dale jsem se docetl, ze tato "levna" sestava se moc nehodi do vetsich prostor, kde nehraje tak dobre.

Postnete svuj setup, neverim ze neexistuje nejake funkcni primerene drahe reseni pro hrani her a sledovani filmu v 5.1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, chtel bych si poridit domaci kino, asi LG HT805TH a rad bych vedel jak to funguje s propojovanim, nejsem sice technicky anittalent ale porblematika domacich kin my je uplne cizi...Rad bych to pouzival na hrani her na PS3 a X360 a taky na bluray z PS3...Jak se to propojuje a jde tento typ vubec propojit? A pujde to udelatg tak ze bych neprepojoval a tak......predem dekuju vsem za odpovedi ;)

Jinak ps3 a x360 jsou oba slimka......

bez prepojovani to asi nepujde ma to jen jeden opt. vstup mozna by se dal koupit nejakej bastl co by to sloucil( ale o tom nemam paru) neni nic lepsiho nez 5.1 receiver + dobry repro, da se sehnat do 10 tis.

ja teda doma pouzivam 6.1 jamo a jsem uplne spokojen soused teda obcas nadava ale to je nepodstatne :D.

jak to mas zapojeny???

Take resim tuto otazku a byl jsem rozhodnuty jit do asi nejlevnejsi varianty prenosu zvuku po optickem kabelu, protoze jen pres nej uslysite 5.1 pokud se nemylim. http://www.kasa.cz/pocitace-prislusenstvi/koupit/229636/systemy-5-1/logitech-z-5500-digital-970115-0914-cerne/

Ale po procteni webu nemam presnou predstavu jak by to bylo propojene spolecne s tv filmy, dalsi konzoli a treba ipodem, a dale jsem se docetl, ze tato "levna" sestava se moc nehodi do vetsich prostor, kde nehraje tak dobre.

Postnete svuj setup, neverim ze neexistuje nejake funkcni primerene drahe reseni pro hrani her a sledovani filmu v 5.1

ja bych sel do tohodle: http://av-prijimace.heureka.cz/pioneer-vsx-520/ + nejaky repro(zalezi na investici)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podobnej problem jsem řešil taky. Nakonec jsem koupil AV receiver, do něj mam připojený tv a pc přez optiku a Xko přez hdmi a dalšim hdmi z receivru do tv. Repro ale nemam 5.1 ale jenom 2.0 mam to hlavě na hudbu a i na hry to bohatě stačí, ale k receivru snadno připojíš klidně i 7.1 to už záleží na tobě. Podle mě je to mnohem lepší řešení než nejakej komplet domácího kina i když jak píše jurasek je to trochu dražší varianta, ale můžeš to skládat postupně, nejdřív koupit jen dva přední sloupy a postupně dokoupit zbytek, zadní repro, subwoofer, central...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jenze to uz jsem uplne na jine castce kterou se m zatim nechce moc davat....nejsem zhadny zvukovy fajnsmekr, jen jsem chtel lepsi zvuk nez z tv a prostorovy....neslo by to nejak pripojit vse do tv a domaci kino taky ze by z toho sel zvuk z cehokoliv? Nekde jsem cetl ze jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To je fakt, to přepojování mě nejvíc s_re. mám domací kino od samsungu, základní model s podobnou cenou jako je to LG. Optiku furt přehazuju mezi xboxem, set-top boxem, a multimediálním centrem když se chcu podívat na film a musím říct že kabel už je docela vychechlaný XD. Jinou možnost ale nemám, receiver si ted dovolit nemůžu. Jinak to ale hraje slušně, filmy s dts zvukem zní dobře, hry v 5.1 taky super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu