Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefunkcni green led v prednim panelu a nelze sync ovladacu


madmucho

Otázka

Dobry den

objevila se mi na mem xboxu360 fat chyba popisovana jako problem ve spojeni na south bridge s prednim panelem xboxu.

Projevuje se to tak ze nelze sparovat nove ovladace se zarizenim, nefunguje zadna predni LED dioda a s existujicim ovladacem ktery byl pred chybou sparovan nejde xbox vypnout ani zapnout.

Zarizeni neni v zaruce byl to muj prvni xbox testuji na nem flashe a nove veci, kazdopadne byl funkcni a momentalne na nem hry take funguji. Bohuzel nemam sparovany zadny ovladac mohu ovladat pouze kinektem. Xboxe mam dva takze ovladace prehazuji.

Nasel usem tento popis chyby na zahranicnich forech akorat to tam nikdo nevyresil tak jsem se chtel zeptat jeste tady.

Setkal se nekdo s touto chybou?

predni panel jsem zkousel menit za jinny a bez efektu.

Prochazel jsem sekce tady na foru a hledal vsemozna klicova slova ale odpoved nebo podobny dotaz jsem nenasel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu