Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dva dotazy :)


1234567890

Otázka

Zdravím Vás jsem tu nový tak mě snad neukamenujete za mé dotazy :-) .. Tak tedy ..

Můj první dotaz je jestli nejde třeba nějak vytvořit vlastní update do hry konkrétně do hry NHL2012 .. rád bych si vytvořil aktuální dresy a soupisky do Tipsport Extraligy .. a druhý dotaz je že na stránce c4evaspeaks.com je mechanika BENQ model VAD6038 a pak ještě BENQ 0800 VAD6038 .. mohl by mi někdo vysvětlit rozdíl? Tak předem děkuji za odpovědi na mé otázky :-) a než mě tu začnete kamenovat věřte že jsem hledal odpovědi sám ale bohužel jsem je nenašel :-( tedy ohledně toho 0800 jsem se dočetl že to je nějaký nový FW 0800 v3.0 zrovna pro mou mechaniku ale nějak to nechápu .. to jako že bych mohl spustit takové verze her už s nynějším flashem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

to Dupenka: mám z druhé ruky zabanovanou konzoli revize Falcon s vlastním upraveným větráním takže BANu bych se opravdu nebál :) jenom mi vadí furt staré soupisky :) soupisky se sice dají upravit ručně ale třeba vlastní dresy bych si rád vytvořil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu