Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FLASH x-box 360 SLIM


martak3

Recommended Posts

zdravim tu vsechny, jsem zacatecnik a nejradsi bych byl kdyby mi nekdo poradil. radsi se ptam nez hledam a kdyz to najdu tak tomu stejnak nerozumim takze je lepsi kdyz se zeptam a nekdo mi rovnou na odpovi. koupil jsem si X-BOX 360 SLIM dvd-rom je Lite-on (neni vykousla) a jedna se mi o to abych mohl hrat samozdrejme palene hry. na tuto verzy boxu se chci zeptat co je pro nej nejlepsi? jestli flash ci neco jineho? a kdyz popripade flash tak koho mi doporucite? kazdopadne bych rad nekoho spolehliveho kdo se v tom opravdu vyzna a za druhe aby ten clovek to udelal na pockani, rad mu to dovezu, pockam nekde a zase si ho popr. za 1hod dojdu vyzvednout. nebo nevim jak dlouho to trva. a taky bych potreboval vedet kde stahovat hry? rad bych si uz ted nastahoval nejake hry do pc a vypalil nez budu mit ten flash ci neco jineho. je najaka stranka na stahovani? PORADTE MI PROSIM. diky moc. hrajte co to jde!!! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže asi pro tebe nejlepší volba je flash ale počkal bych si na LT 2.0 Otázka par tejdnů! Na stahování používam Warforum (nutná registrace) a Warcentrum .A na flash ti osobně doporučuji Kanalizátora nechával jsem u něj flashovat 5krát a je to naprosto v pořádku , sice neni na počkání ale nestracíš záruku !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky moc za odkazy, jinak mam za to ze uz ma LT 2.0 ne? a kdyz bych si to flashoval od kanalizatora tak platim 500kc i kdyz to bude muj prvni flash v x-boxu? a kdyz budu mit ten flash LT 2.0 tak je jedno jakou hru stahnu? pujdou vsechny? nebo musim na neco dat pozor? abych neco nestahoval zbytecne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže asi pro tebe nejlepší volba je flash ale počkal bych si na LT 2.0 Otázka par tejdnů! Na stahování používam Warforum (nutná registrace) a Warcentrum .A na flash ti osobně doporučuji Kanalizátora nechával jsem u něj flashovat 5krát a je to naprosto v pořádku , sice neni na počkání ale nestracíš záruku !!!!

Při flashu slima ztrácíš záruku vždy .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu