Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Update flashnutýho xboxu 360 dashboard 2.0.12416.0, jak na to ?


Sisko

Otázka

Zdravim lidi, mám flashnutýho boxe s dashboardem 2.0.12416.0 a chtěl bych to updatenout na verzi na který mi pujdou i nejnovější hry jako je dead island, l.a. noire nebo třeba AC: brotherhood atd .... ani jedno z toho nefunguje chce to po mě jiný firmware tak jsem se chtěl zeptat jestli by tu někdo nevěděl jakej firmware mám nahrát a jestli ho stačí nahrát jenom z flashky. Předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Firmware nenahraješ z flashky :) Xbox se musí rozebrat, připojit k PC atd. atd. Prostě ho znovu flashnout.

Nejdřív by jsi tam měl hodit OFW, potom updatovat dashboard a potom hodit nejnovější CFW (LT+ 2.0). Další věc je, že jestli máš slim, tak krom toho, že na něj zatím LT+ 2.0 nevyšel (měl by vyjít tenhle víkend), tak ti update dashboardu ještě může uzamknout mechaniku. Dones to k nějakýmu flasherovi a poraď se s ním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo, tak novou verzi dashboardu nahraješ z flashky, ale přijdeš tak o flash a budeš to muset stejně nechat přeflashovat a ještě by sis koledoval o ban, pokud budeš updatovat dashboard s flashlým xboxem. Co máš za xbox? Fat nebo slim? A jakou máš v něm mechaniku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu