Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypalování a hraní her s XGD3


Planda

Otázka

Zdravím, nikde sem nenašel přesnou odpověď na moji otázku.

Abych mohl hrát nejnovější hry (13th wave) s XGD3 musím mít novej flash LT+2.0. Hru vypálit nějak speciálněji než starší hry (podle návodu http://www.console-power.com/navody-guides/navod-napalovanie-xgd3-hier-na-xbox360-t26167.html)?

ABGX360 pro nové rozvržení XGD3 zatím nejede, takže můžu napálit hru bez ověření a neměl bych dostat flag? Nebo mám radši počkat na vydání nového ABGX360?

Myslím to správně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj stáhl jsem si hry forza4 a rage jsou to xgd3 jsou to větší isa než normálně.Chci to hrát na jtag xboxu ale mám problém v xbox image browseru mi to hlasi nějakou chybu a nejde mi iso otevřít a extrahovat.Poradte mi prosím někdo zkušený jak tyto isa extrahovat na hdd do jtag xboxu.Děkuji za radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj stáhl jsem si hry forza4 a rage jsou to xgd3 jsou to větší isa než normálně.Chci to hrát na jtag xboxu ale mám problém v xbox image browseru mi to hlasi nějakou chybu a nejde mi iso otevřít a extrahovat.Poradte mi prosím někdo zkušený jak tyto isa extrahovat na hdd do jtag xboxu.Děkuji za radu...

Na extrakci XGD3 her pro JTag ještě není žádný FW . Musíš stáhnout už relese pro Jtag . Jinak to zatím nejde .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu