Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pujde mi ta hra ?! :)


Trapper1468625427

Otázka

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nepůjde a to hned z několika důvodů.

  1. Je to NTSC verze, takže je zakódovaná na region, který se tě netýká (http://cs.wikipedia.org/wiki/NTSC). Ty potřebuješ PAL verzi nebo RegionFree (RF) verzi. Předpokládám teda, že máš xbox koupený v evropě.
  2. Navíc je to rip XGD3 hry, flash LT+ 2.0, který umí tyto ripy spouštět vyšel teprve nedávno, měsíc to ještě není, takže ho určitě nemáš. Potom se taky hry vypalují trochu jinak, než ostatní, ale to můžeš řešit, až to bude u tebe aktuální.

Takže teď by sis měl nechat přeflashovat xbox na LT+ 2.0 a potom sehnat PAL nebo RF verzi hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Flash ne Flasch...jo mám ponětí že minulé pondělí ještě 2.0 nebyla ...takže ano

Tvoje hloupost mšá si jednou za čas přečíst nějaké novinky tady a né sem chodit jen když ''teče do bot''

FW LT+2.0 vyšel 2.10 - v neděli . Takže záleží na přesném datu kdy byl flashovaný .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Trapper ano nezahraješ si hry co teď budou vycházet...

Peetee s prominutím co se sem pleteš? tady se řeší problém jiného uživatele a ty sem přijdeš s otázkou od tématu která je navíc na fóru x krát zodpovězená...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže si mám zase zaplatit 600 abych mohl hrát nové hry ?

Jo, všechny hry, který od teď budou vycházet, budou s nejvyšší pravděpodobností v XGD3 a bez nového flashe zálohy nespustíš. Samozřejmě ti teď půjdou trošku starší hry, například FIFA 12, F1 2011, BodyCount nebo Dead Island (u něj některé verze hry jsou v XGD3 a některé ještě v XGD2, který ti půjde). Předpokládám ale, že máš nejnovější dashboard a LT+ 1.91 (popřípadě 1.92, jestli je to slim). Ale všechny hry vydané po těch, které jsem zmínil, jsou už v XGD3.

Jinak než znovu flashnout to nejde.

Jinak vypalovat? Tohle nějak nechápu :cry: I když 2.0 nemám :cry: Tak nejspíše si to asi zase přeflešuju, tedy jak se to vypaluje?

http://nickthegr33k.eu/XGD3burn.pdf

Tady je návod, myslím, že na foru ještě není nějaké téma, které by to kompletně a stručně i s návodem shrnulo a nejspíš by jsi zrovna tohle hledal docela dlouho. Jediné téma, co k tomu má nejblíž, má už 18 stran a informace jsou v něm rozmístěné po celé délce :) (http://console-forum.net/tema/128541-xgd3-hry) Ale určitě by ti to řekl flasher, až si to u něj necháš přeflashovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu