Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak dat starsi DB?


pipak

Otázka

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Když jsem mu na ICQ radil aby ten 13599 nedával , tak si nedal poradit a udělal to přes mé varování a teď brečí že mu nejdou hry . Je to neskutečný pako .

Ufff, tak to sem este ide aj po radu? Nerozumiem niektorym ludom, ze aj napriek tomu sa navyse vystavuju posmeskom :D To ti mal radsej pisat znova SS, ci to ide dat naspat a nie pisat sem na "sklo" (ak si mu to nepisal v SS...ak ano, tak to s tym chlapcom je "konecna :D neviem co ma v hlave...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když jsem mu na ICQ radil aby ten 13599 nedával , tak si nedal poradit a udělal to přes mé varování a teď brečí že mu nejdou hry . Je to neskutečný pako .

heeej,nech si toho.Ja vim ze jsi me varoval.Predtim stacil jen novy db,tak jsem zkusil jestli to nepujde i ted :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
heeej,nech si toho.Ja vim ze jsi me varoval.Predtim stacil jen novy db,tak jsem zkusil jestli to nepujde i ted :)

Jasně, před tím to stačilo... Ale doba se mění a MS se snaží stále více a více zamezit hraní záloh... Takže je ptořeba sledovat Xbox scénu a když ti zkušený toro radí, měl jsi ho poslechnout a nemít vlastní hlavu. Bohužel, jedině nový flash...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no ja doufam ze jde.Ale ptam se jak?

Jde to, ale potřebuješ na to vybavení za relativně velkou cenu, hromadu zkušeností a znalostí ohledně úpravy xboxu pro JTAG/RHG. Nicméně problém je ten, že update DB už ti flash v mechanice vymazal a přepsal na originální firmware, takže stejně musíš nahrát flash znovu. Vzhledem k tomu, že se tady ptáš na takovou nesmyslnou věc, tak si flash sám nahrát neumíš, což znamená, že nejlevnější varianta je pro tebe dát xbox flasherovi.

Nechápu, že nedbáš rad zkušeného člověka, a přesto uděláš update DB, i když víš, že ti to vymaže flash. Na druhou stranu, chybami se člověk učí, že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když jsem mu na ICQ radil aby ten 13599 nedával , tak si nedal poradit a udělal to přes mé varování a teď brečí že mu nejdou hry . Je to neskutečný pako .
heeej,nech si toho.Ja vim ze jsi me varoval.Predtim stacil jen novy db,tak jsem zkusil jestli to nepujde i ted :)

Tak to jsi opravdu i.d.i.o.t prvního stupně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak to jsi opravdu i.d.i.o.t prvního stupně.

jezis ty si zase chytracek.Tak predtim to slo,tak ted hold ne.Jde o ♥♥♥♥♥,jen jsem to zkusil.Ja se s tim teprve seznamuju.Hold to preflashnu,stejne by me to cekalo,takze o nic nejde.To ze se tu na to ptam,je jen informativne.Sam o tom urcite vis kulovy a kdyz ne,tak jsi se to taky nejakym zpusobem ucil ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Heleď, za to že jsi blbej nemůžu, tak se laskavě klidni. Já se tohle učit nemusím, jen sem tam přečtu ňákou novinku abych byl prostě v přehledu, a když mi někdo píše, že se mi tím updatem smaže flash, tak ho dělat nebudu! A když mu nevěřím, tak použiju třeba Google a zjistím si jestli je to pravda nebo ne a né že si i přesto udělám co chci a pak fňukam, že to opravdu tak bylo, konec!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Heleď, za to že jsi blbej nemůžu, tak se laskavě klidni. Já se tohle učit nemusím, jen sem tam přečtu ňákou novinku abych byl prostě v přehledu, a když mi někdo píše, že se mi tím updatem smaže flash, tak ho dělat nebudu! A když mu nevěřím, tak použiju třeba Google a zjistím si jestli je to pravda nebo ne a né že si i přesto udělám co chci a pak fňukam, že to opravdu tak bylo, konec!

no ale za to ze jsi blbej ty,za to muzes :) Kdyz nedokazes odpovedet na to o cem je to tema,tak se sem nevtirej.Me zajima info na tohle tema a ne tvoje radoby chytry vylevy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Odpovědět jsem si odpověděl... a č...ka tady ze sebe děláš akorát ty, i když ty ho nejspíš ani neděláš... No měj hezky, už jsme si vše řekli. A pokuď jsi to tedy přehlídl, tak jsem psal, že ti nezbývá nic jinýho než znovu flashnout. Pá pá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Odpovědět jsem si odpověděl... a č...ka tady ze sebe děláš akorát ty, i když ty ho nejspíš ani neděláš... No měj hezky, už jsme si vše řekli. A pokuď jsi to tedy přehlídl, tak jsem psal, že ti nezbývá nic jinýho než znovu flashnout. Pá pá.

ze jsme si ale hezky popovidali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A to už byl tak voraženej , že mne na ICQ zase žádal o radu .

pipaku - když se budeš takhle na foru chovat a každému nadávat a urážet , tak ti už nikdo nikdy neporadí . Já tedy už nikdy .

ja jsem te ani jednou neurazil.Celou dobu jsem s tebou mluvil slusne a to i pres to ze jsi nadaval ty me.Tomuhle jsem nadaval,jen pro to,ze si zacal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevím co čekáš za informace, ale já jsem ti už předtím taky psal, že ti update DB flash vymazal. Takže jak řekl RaZzeR stejně musíš udělat flash znovu !

Jo jasny.S tim jsem pocital ze budu muset stejne nahrat novy flash,tak to byl taky jediny duvod proc jsem to zkousel nahrat DB.Jen me zajimalo jestli jde nahrat starsi DB.Nejde,tak fajn.Ja to nikomu nevyvracim.Jen jsem se zeptal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu