Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ZÁvada a blikajÍcÍ ovladaČ


sutroza

Recommended Posts

Zdravím všechny.Teď se mi stala taková věc..Hraju a najednou mi spadl obraz-jen jakoby běží spuštěný hdmi kanál a signál nikde.Mám slim.Při zapnutí mi konzole běží,ale signál nikde.Při tom mi bezdr.ovladač neustále bliká celý zeleně a jednou za čas obkrouží a zase v intervalu cca 1 sekundy přerušovaně bliká.Vůbec nevím,co s tím.Všem moc díky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se to stalo z ničeho nic a nepředcházela tomu žádná jiná událost, viděl bych to na reklamaci. Můžeš zkusit xbox na chvíli odpojit od elektriky popřípadě před zapnutím držet tlačítko pro synchronizaci ovladače a zapnout xbox tlačítkem na konzoli. Ale myslím že to nepomůže a reklamace tě nemine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne, ale když držíš tlačítko synchronizace před zapnutím konzole a spolu s tím jak ho držíš konzolu zapneš, tak se vymaže cache, do které se občas ukládají věci co můžou způsobit nějaký problém, ale ne takový, proto říkám, že to nejspíš nepomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu