Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nepovedený flash mechaniky Benq


todo2

Otázka

Ahoj, upgradoval jsem system na dashboard 2.0.13599.0 a od te doby mi nejdou kopie her. Mam mechaniku Benq a zkousel jsem tam nahrat posledni firmware LT+. Bohuzel to nefunguje, nevim kde je presne chyba, ale jak je klic mechaniky, tak tam jsou ty vychozy hodnoty ty TTTTTT nebo SSSSSS nebo co to tam je :) nemuze to byt tim?

Diky za rady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Toro kazdy raz flashoval poprve aj ty.Ja si tiez rad robim vsetko sam a nejde o prachy za ti pi.... k tomu som dal 2 litre.Ide o to ze mas z toho dobry pocit,ze si to spravil sam.

Ty ale miesto toho aby si napisal nieco k veci stale len stalo ti to zato?A neni to poprve atd.

Ty aj ostatny chytraci ako si ty si musite uvedomit,ze toto je forum a nie inzertny portal pre flasherou.

Takze ked nemas nic k veci tak nepis sprostosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Už jsem zde jednou napsal že neflashuji a ani se do toho nepouštím . Flash si nechávám dělat u Linuxíka a vůbec těch pár stovek nelituji protože vím , že to mám udělané odborně a se zárukou . Sprostosti nepíši jen upozorňuji na to co už se několikrát stalo a přesto se najdou další , kteří si nedají poradit a zkoušejí to na vlastní riziko . Sice se říká že chybami se člověk učí - ale pokud mu to někdo neporadí a nedá to do provozu tak je to draze zaplacená zkušenost . A míním to spíše jako varování pro další kteří si to přečtou , než abych zde vyčítal . Každopádně to není myšleno jako inzerce flasherům - tím mne nenapadej . Ale buďme rádi že ti flasheři tu jsou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zajimave je ze jsem to takhle flashoval vzdy. Tohle nebyl muj prvni flash. Vzdycky mi to s tim fungovalo :) a to jsem to delal uz 3x timto zpusobem. Kazdopadne ten xbox je z roku 2006 a je uz na konci funkcniho obdobi :D takze me to nijak nemrzi.

Asi jsi tentokrát udělal něco špatně . Flasherovi se to ale nestává , když to dělá pořád .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To že jsem to dal udělat flasherovi považuješ za machrování ? Nemáš ty nějaké zvrácené hodnocení ? Naopak jsem tím spíš ukázal že se nesnažím dělat něco na co se necítím a radím to i jiným . Tím co jsem napsal jsem se snažil ukázat a varovat ty co se to snaží dělat sami a nemají potřebné vybavení a znalosti že to takto může dopadnout. Proto by si to měli rozmyslet , když se zde ptají na to jestli je to těžké a jestli by to dokázali sami . Tak mi hned všichni za to nenadávejte !!! Myslím , že by ti nikdo nepoděkoval za to kdybys mu radil že si to může udělat sám a při tom něco pos.ral .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky jsem dlouho rozmyslel jestli dat udelat flash nekomu jinemu poprve jsem si to flashoval sam a napodruhe uz se mi do toho moc nechtelo ale nakonec jsem to zvladnul. Je samozrejme ze hodne lidi si to chce zmaknout samo a usetrit tak par korun ale nekdy se to hold nepodari kvuli tomu ze neco prehledli ja si vse studoval snad tyden nezz jsem.se do toho podruhe pustil a jeste jsem zkousel hledat ruzne varianty co by se mohlo stat kdybych to podelal. Ja bych nikoho neobvinoval ze se mu stalo to a to proste je to marne 3x nebo 4x se to podari a na popate uz ne. Muze se to stat kazdemu. A myslim ze jsme tafy od toho abych mu nejak poradilo a ne hned obvinovali ze je blbej ze mel jit tam a tam.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Uplne suhlasim z magnumom a tu vobec nejde o tie 2,3 stovky,alebo kolko za to flasheri beru.

Ide o to,ze ked chce niekto radu tak urcite necaka odpoved mal si to dat flasherovi tak ti treba.

Ked mu nevies,alebo nechces poradit tak zbytocne nepis.

A za ten flash sorry nevedel som ze neflashujes.

Mal by si to,ale skusit viac by ti to potom chutilo.;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Uplne suhlasim z magnumom a tu vobec nejde o tie 2,3 stovky,alebo kolko za to flasheri beru.

Ide o to,ze ked chce niekto radu tak urcite necaka odpoved mal si to dat flasherovi tak ti treba.

Ked mu nevies,alebo nechces poradit tak zbytocne nepis.

A za ten flash sorry nevedel som ze neflashujes.

Mal by si to,ale skusit viac by ti to potom chutilo.;-)

Tak vy všichni jste nepochopili co vlastně jsem tím mínil . Napsal jsem to jako varování pro ty kteří se zde ptají mne a na foru jestli to není těžké a jestli se do toho mohou pustit sami A hlavně ukázka toho jak to může dopadnout . Každopádně nebudu radit někomu něco , co sám odmítám !A neraď ty mně že bych měl něco takového zkoušet - takto riskovat nebudu a nikomu to nebudu radit - za tím si stojím i kdyby jste se na mne vrhli výčitkami všichni !!

Prosím už zbytečně nereagujte - opravdu to nemá význam !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud nemas udelanou zalohu FW ktery byl predtim v mechanice (key.bin, serial.bin,atd... nejlepe dummy.bin) tak ti nezbejva nic jineho nez pockat az se rozjedou hry na glitch hacku (jtag), zatim tam bezi jen distribuce linuxe a emulatory her. http://www.flashxbox.sk/reset-glitch-hack-jtag-exploit-gligli-tiros-xc2c64a-cpld-xilinxs-xecuter-coolrunner-ii-maximus-stinger-x360glitchip/#clanok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu