Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc zaseknutý při updatu


Milan Hájek

Otázka

Ahoj lidi, mám xbox fat flashnutý a chtěl jsem si zahrát hru PowerUp Heroes na kinect a chtělo to po mě update, po dohodě s kamarádem který to prý dělá normál a prý se mi nemůže nic stát, tak se to posra...

Vím že mi řeknete že nečtu forum, ale pokud Vám dobrej kámoš řekne, že je to v poho tak na něj dáte.

XboX se mi zasekl při hlášce System Update Stopped - kod: 3080-335a-b800-0f00-c000-0013 Poradí mi někdo co s tím díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nemáš poslouchat kamarády a jak jsi sám napsal, je to tvoje chyba, že nečteš fórum.

Podle návodu který si zde najdi, musíš dokončit aktualizaci DB na verzi 13146, na kterou se ti z té hry měla provést. Tuto verzi musíš stáhnout někde z ulož.to a nahrát podle návodu na USB flashku. Tato aktualizace ti smazala flash, takže pálené hry si už nezahraješ, dokud xbox nenecháš znovu flashnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Musíš napřed dokončit update na 13146 :

Stáhnout ho můžeš zde :

http://www.flashxbox.sk/dashboard-xbox-360/#clanok

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Potom můžeš aktualizovat ještě jednou rovnou na 13604 a znova xbox nechat flashnout .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vím že mi řeknete že nečtu forum, ale pokud Vám dobrej kámoš řekne, že je to v poho tak na něj dáte.

.

Kamos ma tiez flashnutu konzolu so starsim flashom? Alebo dokonca ani nema flashnutu? :D Tak potom to bola rada za vsetky drobne...

Kto ma flash, tak by mal castejsie sledovat situaciu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu