Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nabíjení Gamepadu


SnookyMX3

Otázka

Ahoj lidi.. mám takový problém. Vyšťavili se mi oba gamepady. Chtěl jsem je nabít a u jednoho mi svítí červená diodka zhruba 3 min a pak naskočí zelená, a nadruhém gamepadu mi svítí pořád zelená. A ani jeden se nenabije. Začalo to až těd..doposud se nabíjeli normálně.. nevíte v čem může být problém? NEsetkal ses tím někdo?

Jinač zkousel jsem ruzně povyměňovat baterie, i s náhradní ale je to pořád stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
jsou treba GP, Varta 2500mAh nebo Sanyo Eneloop 2000mAh nabízí až 1500 dobíjecích cyklů, které disponují maximálně eliminovaným efektem samovybíjení. Díky této speciální technologii udrží tyto baterie po dobu jednoho roku až 85 % své kapacity.

Naprostý douhlas Sanyo Eneloop jsou jedny z nejlepších nabíjecích baterií. Doma mám 4ks už cca 3 roky, a stále drží !!!! Tak že určo doporučuji.

A pokud nechceš nabíjecí...tak doporučuji alkalické Duracell baterie .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu