Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty Modern Warfare 3


Novys106

Recommended Posts

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Proboha, to snad ani není možný...

tak sry no, nejsem genius jak ty, nemam to tam.... ted se divam ze musím mít live, ale v xku nemám net, akorát je na to možná patch ale nevím jestli to je pravda popř jakej...

tak si hned nestěžuj prostimtě a radši poraď jestli víš, díky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mužete mi pomoct mam nějaky problem z multi nechce se mi to připojovat skoro vubec myslel jsem že je to jen moje třeba ale děla to aji kamaradovy prostě nevim jedině co jsme hral je team deatmach prostě mate taky takovy nějaky problem?
Muzes byt v klidu, nadava na to celej svet. U multiplayeru to vyhledava POUZE servery v regionu hrace. Ja treba pres den hraju uplne bez problemu, ale priblizne od 1hod rano do 11hod dopoledne si proste nezahraju, nenajde to jedinej server. Udajne na tom pracuji, i kdyz osobne jsem nikde nic nenasel. V celku trapas u hry, ktere se prodalo prvni de 9,3 milionu kopii. Ze by nemeli penize? :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu