Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty Modern Warfare 3


Novys106

Recommended Posts

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jj mě šel jenom TD nevim prostě co stim je a neni co moc dobra reklama pro COD;) měli to změnit hned jak ta hra vyšla nevim včem je problem měli stare cod proč to neudělali jako ono kamoš ma PS 3 a mu to pry jde vpohodě a hned se to připojuje tak že mě to pěkně Se*** zatim asi jen Battle no;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Půjčil jsem si od kamaráda Mw3 mám flš 2,0 a hra se mi rozjede a po 30 sekundách jak jedu na nosítkách se mi objeví Clen disk nebo restartovat konzoli... Jak chci hru nahrát na disk píš mi to: No valid storage devices found. Make sure an x box 360 storage device is inserted, and that it has enough space avilable.. Ale ta hra mu normálně šla projelto proč mi to nejde?? Prosím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG hral jsem vsudy vseho jeden zapas a multak uz me pekne sere, chtel jsem to jen tak zapnout na jednu rychlou hru na odreagovani se mezi ucenim a cekal jsem asi podelanou ctvrthodinu nez me to pripojilo na sever, kdyz me stvalo jak dlouho to trva, tak jsem ten matchmaking vypnul a dal znovu nalezt hru, nacez me to hodilo zpet do te cekajici skvadry......dnes jsem udelal blahove to same a uz deset minut bez pokroku cekam......

Co to ma tvl znamenat? V MW2 jsem cekal vzdy nanejcys dve minuty a tady se to neda vydrzet......koukam ze EA si s Activisionem muze podat ruku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si vsiml, zkousel jsem to snad v utery, to jsem stahoval update, dnes take....ale nevim jestli nebyl problem v tom, ze jsem nebyl zaregistrovany do elitu, jen co jsem se zaregistroval mi to naslo hru hned, coz muze byt jen nahoda, po jedne hre jsem to musel vypnout a vratit se k uceni, uz tak dost prokrastinuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co S Elite? :D

No ja nevim jak rikam, nemuzu to hodnotit, protoze jsem to hral po tom jen jednou, ale z myho pohledu to pusobilo jak magicke zaklinadlo....kazdopadne doufam ze se to vydrzi, protoze takhle je to nehratelne, fakt nemam trpelivost cekat az desitky minut na pripojeni do hry.....nevim co vsechny ty SUPER UBER FPS tak mlzej, nejdriv se nemuzu prihlasit ani poradne do hry BF3 ted se mi x(desitek)minut nacita MW3......skoro bych si myslel ze je chyba na me strane......coz doufam neni, nikdy problem nebyl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu