Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty Modern Warfare 3


Novys106

Recommended Posts

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pravda pravda, zrovna Ubisoft ma dobre naslaplo, s nejednim titulem uz na PC pece a kdyz prohlasil u I am alive natvrdo, ze to kvuli piratum nevydaj, to uz zacinaj zatloukat PC hrebiky do rakve :) Ale pochybuju ze mu jakozto herni platforme nekdy nadobro odzvoni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemožný??? Co je na tom nemožnýho, MW3 je hrozně lehká hra, lehčí jak uberlehká MW2, jediné hard díly CoD byli 1,2,4,WaW a tím to končí. Porovnej to z BF3 který je na hard hustý a tam je úplně každá mise 3x těžší než nějaký stronghold. Asi jsi hold jen casual gamer :lol:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave-ze bf3 je tresnicka proti tomuhle..tady to cely vystrilis z jednoho mista pohnes se aktivujes dalsi script,kterej uz mel bejt davno aktivovanej protoze si mel jit do predu a vybehnou kolem tebe vsude manici a sou presny ze to neni mozny..ze te trefi i kdyz je nevidis a lezis nekde schovanej...je to proste tezky jak svina...ale sem rad ze uz to mam za sebou..vcera dohrano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deyw: Prostě si jen casual player, já to na veterána skoro celé vystřílel a proběhl a ve hře jsem zachytil jen jeden trošičku těžký moment, a to ten v poslední misi kousek před koncem. A to je i proti nejlehčí misi v MW1 hodně easy. MW3 je hrozně primitivní a lehká hra a jestli to ty bereš takhle tak hold nejsi úplně top player (to já taky asi ne ale rozhodně to není těžký!!)

A že BF3 je proti tomuhle lehký? To jsi hodně mimo. Pokud chceš zažít něco těžkýho tak si dej DN:F na nejtěžší, GoW3 na INSANE a nebo takový starý hry jako DOOM a to teprve něco těžkýho zažiješ, hry jsou za posledních pár let jen procházky růžovou zahradou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MW3 jsem rozehral na Hardened a rozhodne mi to prislo jednodusi nez BF na normal......vetsinou hry na tezky urovne moc nehraju, ale nejaky zkusenosti s tim mam, takze i ja muzu prohlasit, ze MW3 fakt neni tezka hra.....pokude teda v druhe mnohu jeste nedohrane pulce nenabere strasne obtiznosti otacky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale většinou jen k starším hrám, nové kontrolují admini a bany jsou nemilosrdné :D

Mrkni se třeba na MW2 Infection + Prestige 10 lobbys a ty ti tam daj infection jako aimbot, laser atd a funguje ti to jen dokud nevypneš hru, docela trapný ale takhle to jde, a pak jsou prostě i přímo prográmky které si tam nějak nahraješ no.

Ale dá se to lehce zjistit, zvlášt na super střeženém a přísném XLivu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rockyzz: zle si me pochopil...sem napsal jenom ze nemozny ta pasaz v misi stronghold -- hrano na veteran..uz sem to cely dohral...hra nebyla zase tak moc tezka..ja sem to spis napsal z hecu protoze sem byl vynervovanej tim neustalim umiranim tam :-)) jinak je to vpohode...jinak gow3 je na insane taky docela vpohode...ale taky to ma prehnany pasaze ktery sou skoro nemozny (posledni mise,ta obrana na ty strese a celkove vsechny ty mise stema uhorelejma :-)) jinak gow 1,2 me prisli na instane dost tezsi nez 3ka...a bf3 me prisel easy --- to bylo mozna tim ze sem to zkousel na pc a ne na xboxu jinak DN:F myslis duke nukem forever ?? to bych si rad zahral...a jestli je to vyzva tak kupuju hned :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nejtěžší je to v některých částech hodně velká výzva, např. bitva z královnou kde jsem to zabalil a hrál pak už jen na easy na kompu :D

Jinak nevim co je na té misi Stronghold těžké, v pohodě jsem jí vystřílel jako všechny ostatní. Hlavně mi ale nevykládej že je GoW lehčí, to bych se picl (nebo tebe :D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to cele na ♥♥♥♥♥ už mě to nebavi a prodavam to jako sorry ale tohle udělat a ještě ktomu battle je hodn předběhl se všim mapy jsou tam strašne hratelnost horzna black ops bylo oproti tomu neskutečne tohle cod je provar;)a rači to prodam promě sr*čka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove a dame please help,mam mw3 ale je prakticky nemozny zahrat si treba domination.Porad to nemuze najit volnou hru,nebo alespon nejaky spoluhrace.Za tu dobu co je mw3 venku sem hral domination jenom 2x,jinak jediny kde se chytam je TDM

Je chyba u me nekde nebo ne? dikec za odpoved :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu