Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty Modern Warfare 3


Novys106

Recommended Posts

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

desime me napis reset all player stats po dosazeni 10th prestige, jako že všem hráčum dotycnej, kterej dosahne 10th prestige resetuje staty?

ps: nevim co máte za problem, kam se pripojim tam doplnuju plnej pocet hracu na jakejktory mod a v jakou koliv dobu a hru to najde behem sec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to chyba Xbox verzí, prostě Region lock. Já např přes den hraju uplně v poho. Je fakt, že je to víceméně jen s čechama. Večer je to ale bez šance. Kromě modů Barebones a Sabotage to nenajde jedinou hru. Na Twittru prý vyšla zpráva, že mají tento týden vydat update multiplayeru, takže do té doby se hra nepodívá do mechaniky a jdu krok zpět na Crysis 2, mimochodem vyšel tam update a hra zas běží v poho (dáme nějakej match Desmonde? si pamatuju, žes hrával) Arek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

desime me napis reset all player stats po dosazeni 10th prestige, jako že všem hráčum dotycnej, kterej dosahne 10th prestige resetuje staty?

ps: nevim co máte za problem, kam se pripojim tam doplnuju plnej pocet hracu na jakejktory mod a v jakou koliv dobu a hru to najde behem sec.

To by byl trošku moc velkej úlet, nemyslíš?:)

Podle mě prostě dohraješ 10. prestiž a pak to budeš moct všechno valit znova. I když to zní taky divně:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápeš? Hm, to je tvoje věc. Je nuda hrát to furt dokola a nic nedělat, když si level 1 atd tak tě to prostě nutí hrát dál a dodělat do konce, a pak už je to nuda, tohle je určitě skvělá věc tohle vynulování, alespon pro mě jo, ačkoliv mě už moc MP CoDu nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem hral misi z prahy a nektera mista si podobna jsou, ale fakt to jsou jen casti celek je hodne neverohodny (coz me stbe, mapu pri briefingu maj spravne), obcas znejici cestina zni fakt vtipne a staromak to zabil ten je vaznne vtipny s tou podivnou budovou u celetne, ale tak zas co bych od americkych vyvojaru mohl chtit ze :d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dnes dohral a musim rict, ze jak me to na zacatku trosku zklamalo, tak jsem si to ve vysledku klasicky paradne uzil, vyjimecne jsem hral na hardened, coz mi prislo tak akorat, tezke to rozhodne nebylo, az teda na posledni misi, kdy musite jit po makarovi pres ten balkon v casinu, tam je jedno misto tak ♥♥♥♥♥sky nadesignovano, ze jsem se vpodstate nemohl hnout z mista, aniz bych hned neschytal naloz kulek, ale asi na desaty pokus, kdy uz jsem mrskal ovladacem do zeme se to nastesti povedlo :) Jinak konec je fajn, asi jsem mel prilis vysoka ocekavani po tech komentech tady, prisel mi takovy normalni, urcite jsem nekoukal s oteverenou hudbou a nerikal si "cool", coz se mi vetsinou u tech predchozich MW koncu stavalo.....asi starnu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu