Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty Modern Warfare 3


Novys106

Recommended Posts

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zombie mod pro 8? To už plácáš nesmysly, o tom to je, nemáš se dostat do kola 100, aby jsi se dostal do dalekého kola tak musíš být dobrej a mít dobrou partu. Já to jednou dotáhl v Nacht der Untoten do 40 kola na PC a v Shi no Numa nějak do 30-35, je to lehký - jen musíš mít taktiku.

Přidaného tě nemam, pošli mi friend request.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zombie mod pro 8? To už plácáš nesmysly, o tom to je, nemáš se dostat do kola 100, aby jsi se dostal do dalekého kola tak musíš být dobrej a mít dobrou partu. Já to jednou dotáhl v Nacht der Untoten do 40 kola na PC a v Shi no Numa nějak do 30-35, je to lehký - jen musíš mít taktiku.

Přidaného tě nemam, pošli mi friend request.

Ale takovou partu dostaneš jednou za uherskej roky tak ;) nahodou by to bylo zajímavé hrat pro více lidí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimtě co to furt meleš? Co je na tom těžkýho? Prostě tu napíšeš někomu, přidáš, domluvíte se a hrajete, pokud by jsi hledal tak tu mám topic pro Black Ops a tam je napsáno asi 40 lidí a je mezi nima i opravdu hodně dobrých. Hele prostě už v týhle diskuzi nebudeme pokračovat j? :D Nemá to cenu, to by jsme se mohli donekonečna bavit, hádat, psát o tom stejnym...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimtě co to furt meleš? Co je na tom těžkýho? Prostě tu napíšeš někomu, přidáš, domluvíte se a hrajete, pokud by jsi hledal tak tu mám topic pro Black Ops a tam je napsáno asi 40 lidí a je mezi nima i opravdu hodně dobrých. Hele prostě už v týhle diskuzi nebudeme pokračovat j? :D Nemá to cenu, to by jsme se mohli donekonečna bavit, hádat, psát o tom stejnym...

Sehnat partu těžký není ,ale dostat se sní do 25lvl -x to už je těžší :D

Už radši nebudu spamovat :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O psi ale vůbec nejde ne? Ty jsou lehcí a nudní, podle mě...

Jinak, o čem se přesněji ted bavíme WaW zombie modu nebo BO zombie modu? A prosím odpověz mi do PM už, nebylo by vhodný tu dělat dalších 5 stran takový ot a to už sakra myslim vážně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Speciální edice bude určitě. Ale pravděpodobně delší dobu po vydání.

Určitě bude již představená Hardened Edition:

edicemw3%20s.png

Informace o obsahu Hardened edice:

  • Call of Duty: Modern Warfare 3 herní disk s unikátním designem.
  • Jeden rok členství v Call of Duty Elite.
  • "Founder status" exkluzivní in-game emblemy, hráčské karty, maskování, klan XP podporu a další exkluzivní výhody.
  • Ocelová krabice na hru.
  • PlayStation Network exclusive: “Animated Timeline Theme”.
  • Xbox 360 exclusive: “Special Ops Juggernaut Xbox Live Outfit”.
  • Limitovaná edice: Časopis, v kterém je více než 100 stran. Jsou v něm autentické vojenské náčrtky, diagramy a písemné záznamy.

Zdroj: http://www.codzone.cz/viewpage.php?page_id=207

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rage- no jo ,ale všichni si koupěj normální edici kterou si zahrajou a pak už nebudou znova kupovat limitku.

mendlik18- je to zbytečné vypadá to dobře ale až výde nové COD xbox s novym motivem tak to bude vypadat jako když máš starej xbox :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Pis k tematu a nezasirej to tu :lol:
toto je zatím k tématu vše co můžu říst, protože bohužel hru budu mít až 8.11 jak se dostane do obchodu! Jiank jsem se koukal na achivementy ze hry a je to standartní, Intely, Special Ops a obtížnosti plus nějáky to zabytí. Podle ajchů tam budou i nějáký vlny nepřátel (něco jak GOW2,3) Je tam i 15vlna, tak uvidíme.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi nějaká krysa bonzuje linky :D bo jsem stahoval od jednoho týpka na C-P. a druhý part mi chcípnul za polovinou a teď, když na ten part kliknu znova, tak mě to hodí do prázdné stránky :D

když to někoho baví, bojovat s větrnými mlýny :D hold počkám na jiný UP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu