Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty Modern Warfare 3


Novys106

Recommended Posts

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nechapu, proc maj vsichni takovou potrebu porad srovnavat BF3 s MW3 (nebo obecne BF proti CoDu)....

Jsou to vicemene uplne jine hry, jo jasne,jsou to valecne FPS, ale oboji se hraje jinak, vypada jinak a hlavne je to kompletne uplne jiny zazitek.

Rikat ze BF3 ma nejlepsi MP je proste jen subjektivni nazor, me prijdou oba MP skvele, protoze mi kazdy nabidne jiny typ zabavy....obcas mam chut na rychli perkovany MW, jindy zase na rozsahly realictejsi BF.....

Rad si koupim a zahraju oboji a vazne nemam rad kdyz to nekdo sahodlouze srovnava (a vetsinou strasne kritizuje CoD)...

Jo jasne, neni to tak krasny jak BF3, jo zbrane znej jak kulickovky, ale koho to sakra zajima, kdyz je SP neuveritelna naskriptovana jizda (skripty porad v IW umeji pouzivat pro pocit z hry lepe nez v bf) a mp jsou proste hodiny a hodiny zabavy, ikdyz jine nez bf.....

Ja hraju hry proto abych se bavil a ne proto, ze chci, aby mi na obrazovce probihala skutecna valka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tentokrat se cod moc povedl zadna nudna pasaz jak predeslem dile a uz ubec jak v BF3 tam to bylo des jinak inteligence protivniku je i tady lepsi nez v bf3 a co se tice grafiky tak i ta je lepsi tady je to divne ale je to tak proste u tedle hry se nenudite a kochate se okolim i dokonce je lepsi i destrukce proste paradni gamesa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bude MW3 na PSN, jakože to zatím vypadá, tak si určitě koupím slot. Zajímá mě jen singl, mulťák CoD pro mě není, a tak se mi za hru nějakých 1300 dávat nechce, a čekání na slevnění je vždycky trvá páč si CoD dlouho drží svou cenu.

Singly obou her jsou dost jiné, BF3 se více podobá válce zatímco MW3 spíše Jamesu Bondovi v maskáčích. Ani jedno podle mě není špatně a oboje mě baví. V MP je rozdíl ještě větší ale tam o MW už že mě baví říct nemůžu, je to takové strašně rychlé a hektické (když jsem hrál MW2 poprvé nevěděl sem že můžu killcam přeskočit a do hry se vrtátit prakticky okamžitě - to se mi nelíbí, hráč pak ze smrti nemá žádný strach když ví že se nebude respwanovat čtvrt minuty...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mise v Praze jsou nejvíc epic :), samozřejmě nesmí chybět ani náš jazyk (takže tam uslyšíte češtinu)

A znito alespon jako cestina nebo jak kdyz se amik snazi mluvit cesky?

A je tam ta Praha alespon poznat? Nepredpokladam, ze to bude realny, ale doufam ze alespon realnejjsi nez traileru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A znito alespon jako cestina nebo jak kdyz se amik snazi mluvit cesky?

A je tam ta Praha alespon poznat? Nepredpokladam, ze to bude realny, ale doufam ze alespon realnejjsi nez traileru :)

prahu poznáš :), dokonce tam jsou i ulice atd. (reálný) ... Cesky bych řekl mluvili normalně češi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu