Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty Modern Warfare 3


Novys106

Recommended Posts

Tak dohráno na veterána, všechny intely a kampan ajchy dokončeny. Nejlepší CoD příběh co tu zatím byl, opravdu fakt drsných scének a událostí co se tam stalo, hratelnost, grafika a tak je skoro stejné jako MW2, to mi ale nevadí a myslím že by to nemělo vadit nikomu, ačkoliv se to CoD furt opakuje, tím myslím že je to furt stejný engine, většinou jen new mapy, zbraně tak je tahle hra stejně úžasná.

Kdo si hru nekoupí a chce vědět co vše se ve hře stane tak koukněte dolu, je tam pár spoilerů, !! POZOR !! spoilery! :)

- Konec hry - zabití makarova, zapálení doutníku (lol) //

- Soap, bohůžel zemře, také zemře Yuri (jeden z dvou hlavních hrdinů MW3), zemře skoro celý Delta Squad, kromě Frosta který tam čiste "náhodou" nebyl :lol:

- Unesení prezidenta ruska, skvělá scénka v "Zero G" (nulová gravitace).

- V paříži, spadne eiffel tower, neboli ajfelovka :D

- je tam toho mnohem víc, mrkněte na youtube či google.

Moje hodnocení kampaně, 9.5/10.

Edit: Na veterána dohráno za 7 hodin. Trošku delší jak MW2 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak dohráno na veterána, všechny intely a kampan ajchy dokončeny. Nejlepší CoD příběh co tu zatím byl, opravdu fakt drsných scének a událostí co se tam stalo, hratelnost, grafika a tak je skoro stejné jako MW2, to mi ale nevadí a myslím že by to nemělo vadit nikomu, ačkoliv se to CoD furt opakuje, tím myslím že je to furt stejný engine, většinou jen new mapy, zbraně tak je tahle hra stejně úžasná.

Kdo si hru nekoupí a chce vědět co vše se ve hře stane tak koukněte dolu, je tam pár spoilerů, !! POZOR !! spoilery! :)

- Konec hry - zabití makarova, zapálení doutníku (lol) //

- Soap, bohůžel zemře, také zemře Yuri (jeden z dvou hlavních hrdinů MW3), zemře skoro celý Delta Squad, kromě Frosta který tam čiste "náhodou" nebyl :lol:

- Unesení prezidenta ruska, skvělá scénka v "Zero G" (nulová gravitace).

- V paříži, spadne eiffel tower, neboli ajfelovka :D

- je tam toho mnohem víc, mrkněte na youtube či google.

Moje hodnocení kampaně, 9.5/10.

Edit: Na veterána dohráno za 7 hodin. Trošku delší jak MW2 ;)

No toto snad nemyslis vazne 9,5/10 :roll: tohle je max cista 7ka ! pro fandy tak 8ka. pro lamy 10ka :cheesygrin: Max prinos novych map na MP. Slatanina vseho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, myslim to vážně, u hry jsem se fakt bavil, MP mě taky hodně baví a Spec Ops je taky skvělej, proč by měla být pro lamy 10/10? Ty jedinej jsi tu lama, každej to má jinak, někoho to baví, někoho ne, tak se do toho nemotej.

Jinak, v Spec Ops Mission mi zbývá úplně poslední mise, ale i tak si myslím že bych to mohl ohodnotit, kdo si myslíte že jste byli oproti MW2 ochuzeni že je tam těch spec ops misí (missions) málo, tak je to pravda, ale za to jsou o dost delší a dost nabité. Nevím jak bych to celkově popsal jinak, ale Spec Ops Mission modu dávám 7/10.

A co se týče zcela "nového" modu aneb Spec Ops Survival, tak to rozhodně není žádná sláva, ale za vyzkoušení to určitě stojí, moje hodnocení 6/10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to prrrr mladej, ja se tu do nikoho nenavazim a ani nepisu ze je lama ! Napsal jsem svuj pohled na vec a nehodlam tu klamat o tom jak je hra svezi... Pro me je to zklamani na par hodin, maximalne lehky a design obstarozni, zadne napady inovace... Jsem zvedavej na Battla.

Pro me CoD skoncil u BO a zombies, to byla jejich posledni zdarila inovace, ale souhlasim s tim ze hra za zahrati stoji, tot vse 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to prrrr mladej, ja se tu do nikoho nenavazim a ani nepisu ze je lama ! Napsal jsem svuj pohled na vec a nehodlam tu klamat o tom jak je hra svezi... Pro me je to zklamani na par hodin, maximalne lehky a design obstarozni, zadne napady inovace... Jsem zvedavej na Battla.

Pro me CoD skoncil u BO a zombies, to byla jejich posledni zdarila inovace, ale souhlasim s tim ze hra za zahrati stoji, tot vse 8)

Napsal si : 10/10 - Pro lamy.... Takže ano, píšeš o " někom " že je lama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci takže v COD: Black ops je ten combat training?? takže dám jako multiplayer-splitscreen, já budu třeba za USA kámoš za Rusy, přidáme na svoji stranu každej 4boty a hrajem proti sobě na jednom xku?? je to tak? (black ops nemám proto se tak blbě ptám) :D .. díky za odpověď ;)

Edit: a ještě jestli v tom offline multiplayeru jde Create a class (upravit si zbran perky atd) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci takže v COD: Black ops je ten combat training?? takže dám jako multiplayer-splitscreen, já budu třeba za USA kámoš za Rusy, přidáme na svoji stranu každej 4boty a hrajem proti sobě na jednom xku?? je to tak? (black ops nemám proto se tak blbě ptám) :D .. díky za odpověď ;)

Edit: a ještě jestli v tom offline multiplayeru jde Create a class (upravit si zbran perky atd) :)

jo přesně tak, ale musíš si stáhnout title update 3myslím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no COD je velké zklamání co se bere efektů zvuku a grafiky.uznejte že BF3 bude hra roku.vůbec FPS nejlepší co kdy bylo..COD bych viděl cenu někde hodně dole a né jako v JRC za 1600.- je to studa pro firmu co dělá COD když si vemež jak ted batlfield zvedl DICE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JRC je drahý, tam to maj o 200,- v kamennym shope vždy dražší, ale BF3 a hra roku hahahahahaha, DICE tak dlouho slibovalo, tedy celý rok jaká to bude úžasná hra a ted je tam milion bugů, vypadá to jako blbá slátanina MoH, CoD a Bad Company, taky ta jejich destrukce, slibovaly že jí tam bude mnohem víc, přitom tam není skoro vůbec. Taky to hrozné kempení a nevyváženost...

MW3 taky rozhodně není hra roku (ale kampan je TOP), ale BF3 taky v žádném případě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady naprosto souhlasim s Rockym, tenhle rok vyslo takovych pecek, ze BF3 si nemuze brousit zuby na hru roku ani nahodou, kvalitativne mi to s CoDem prijde tak stejne, obvzlaast protoze to prehypovali, ledacos naslibovali a skutek utek.......Nebyt to tak silny rok, tak mozna, ale na prstech jedne ruky bych se nedopocital lepsich kandidatu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu