Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Minecraft?!


mendlik18

Recommended Posts

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

od rána ho smažím, je to fajn hra, já sem minecraft nikdy jindy nehrál takže sem teprv začátečník.. jediny co me zatim štve je že když je noc tak je obraz hodně tmavej že si musim v nastevení zvetšit gamma a když je den tak to musim vrátit :/

sprav si torch ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam GT v podpisu, ajchy mam úplně všechny, a pokud chcete tak vám zadarmo můžu pomoct z ajchama INTO THE NETHER, WHEN PIGS FLY, stačí se jen pak na mě napojit a bude to hned :D Ted hraju na úžasným seedu Glacier, úžasné hory, hodlám tam vybudovat postupem času nějakej "epickej" skalní systém, tunely, velké místnosti a tak. Takže pokud se chcete přidat, tak budu jedině rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam nějaká podpora kinectu? A jinak, co je limitem v demoverzi? Stáhl sem jí a myslím, že už nemůžu crafit další nástroje. Mám pc verzi takže je asi zbytečné kupovat i na xbox, je tu někdo takový kdo má oboje, může porovnat? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, enchantování a tucet dalších věcí přibidou v updatech, tedy hlavně v 1.8 a 1.0.0. Prostě pokud tě baví MC na kompu, tak si okamžitě kup i tohle! Je to pecka, hlavně když hraješ z kámošema.

PC verzi se to nikdy nevyrovná, ale ten splitscreen je prostě úžasnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Zatim se píše, že 1.7.3 s pistonama nevim :) pořádně sem nesledoval co jakej patch na PC přinesl :) Já chci ale texture packy, pistony, npc a větší svět :D Skiny pro postavu ať si strčej ..... na tu nikdo nekouká

vetsi svet? tobe takova velikost nestaci?:O je mensi oproti pc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu