Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Minecraft?!


mendlik18

Recommended Posts

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Asi muj dotaz bude pro nektere znit opravdu blbe, ale... i presto to zkusim.

Minecraft...koukam na nejaky videa na youtube a vubec nechapu, o cem ta hra je? Proc ji vlastne vsichni hraji? Co je smyslem hry?

ta hra je o tom že máš prostě svět z kostek, a ty si v něm stavíš skoro vše co tě napadne. je to taková blbina ale hraje to dost lidí. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc ji vlastne vsichni hraji? Co je smyslem hry?

taky sem to nechapal, zkusil...venoval tomu dva dny a pak zase smazal :) proste jen stavis a stavis, vyrabis si veci systemem pokus/omyl

je to neco noveho, proto to lidi hraji, kosticky tady byly naposled pred 20ti rokama :D jinak urcite je to trochu kreativni, ale prosedis u toho zadek, nez se ti neco povede...ja teda zustanu u photoshopu, tam to ma alespon trochu smysl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Čus,

vím že asi nějaké osobní recenze už to jsou, ale nic jsem nenašel... :cry: Prosím tedy o další zkušenosti se hrou Minecraft na Xbox 360, ale mám ban na LIVE, takže spíše zkušenosti ze single playeru.?! Na PC se mi to líbí, ale nevím jestli mám shánět MC na "Xko"..

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Vie mi niekto presne povedať kde a čo nastaviť aby tam tá dedina bola? Druhá vec je že som si stiahol najnovší TU31 a vložil ho do content\00000000000000\584111F7\00B0000, ako zistím že ten update sa mi nainštaloval správne?

Ďakujem

Upraveno uživatelem m6692
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu