Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s vypálením hry


Jiří Pásek

Recommended Posts

Čaute nevíte prosímvás co by to mohlo být za problém vypaloval jsem dead Island(NE xgd3 verzi) na verbatimky rychlostí 2,4 na stolním PC, už se mi to stalo i u vypalování deus ex(ne xgd3 verzi) a stalo se mi to same :(

Nevíte co by to mohlo být?

Předem díky za odpovědi ;)

Sorry za kvalitu ted po ruce nemam fotak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute nevíte prosímvás co by to mohlo být za problém vypaloval jsem dead Island(NE xd3 verzi) na verbatimky rychlostí 2,4 na stolním PC, už se mi to stalo i u vypalování deus ex(ne xd3 verzi) a stalo se mi to same :(Nevíte co by to mohlo být?

Předem díky za odpovědi ;)

Ale ty jsi vůbec nenapsal , co se ti stalo ! Tak jak máme vědět jak ti poradit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možná jo, já koupil PC od kámoše a ten ho měl hoodně dlouho (ale nevím jestli náhodou nekupoval novou mechaniku)

Ale nechápu proč mi to zatim udelalo jenom u deus ex a u dead island (den před tím než jsem vypaloval deus ex tak jsem vypaloval two worlds2 a to se vypálilo normalně..)

Edit: 6let stara :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted mi říkal kámoš že můžu mít starý ovladač pro mechaniku?

A ještě jsem vygooglil,že by ta chyba mohla být tím že nemam dostatek místana HDD? (mám jen 1,67GB vólných)-(ale takhle jsem to už měl několikrát a vždy v pohodě :idea: )

Jo a mechanika je pry 6let stara :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu