Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Forza 4 ABX ??


LelekCZ

Otázka

Ahoj stáhl jsem si Forzu 4 ale když ji dám do ABX tak mně to píše tuhle hlášku: Isn´t recognized as an xbox 30 iso or stealh file :/ :/ :/

Mám to taky v takovém divném Iso souboru :/ Je to Iso ale přitom ještě rar. ale když rozbalím ten rar tak už to není ISO nějaká rada? :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Blbost, pokud máš Flash, tak si xbox bude akorát pamatovat, že jsi hrál "orig hru". Až na live teprve kontrolují hru že nesedí CRC atd... :)

CRC a další věci si xbox pamatuje a odesílá po připojení na live. Vyplývá to ze sledování komunikace, které c4eva prováděl už kdysi hodně dávno.

Doporučuju počkat na vypalovací firmware, který c4eva pomalu dokončuje. Bude tak možné vypálit celý XGD3 obraz na běžné DVD+DL. Jinak všechny XGD3, kromě Forzy, by momentálně měly být na live bezpečné stejně, jako XGD2 hry. Aspoň to c4eva tvrdí, když budete mít LT+ 2.0 a 0800 rip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu